Co się stało żonie Rutkowskiego? W sieci pojawiło się zdjęcie, czuje że będzie cierpieć

Zdjęcie żony Rutkowskiego
East News Tricolors
Wstecz

1 z 7

Dalej

Zdjęcie Mai Rutkowski zszokowało internautów

Zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych przez żonę samozwańczego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego, zszokowało internautów. Wszyscy zastanawiają się nad tym, co stało się Mai Rutkowski. Celebrytka przyznała, że czuje nadchodzące cierpienie, jej skóra twarzy jest poważnie zagrożona. Wiemy, jakie są przyczyny złego samopoczucia 35-latki.

Krzysztof Rutkowski przed rokiem poślubił wieloletnią partnerkę, Maję Pilch. Zakochani poznali się przed ośmioma laty. Od samego początku ich związek był bardzo medialny. Ślub w pałacu w Rozalinie również cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W mediach mówiło się o tym, że elegancka uroczystość mogła kosztować nawet milion złotych.

35-latka przez lata mieszkała w Glasgow, gdzie zajmowała się działalnością w branży turystycznej oraz organizowaniem imprez firmowych. Gdy Krzysztof Rutkowski oświadczył jej się na antenie programu "Skandaliści", nie wahała się nawet przez moment. Relacje wideo z tego przełomowego wydarzenia do dziś cieszą się ogromną popularnością.

Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby pięknej blondynki. Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest o 25 lat młodsza od swojego męża. Może pochwalić się piękną sylwetką, bujnymi włosami i długimi nogami. Na zdjęciach ze ślubu przypomina światowej sławy modelkę. Klasyczna fryzura, pięć sukien ślubnych i piękny welon sprawiały, że nie odstawała od kobiet, które wżeniają się do europejskich rodzin królewskich.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jakie zdjęcie Mai Rutkowski zszokowało internautów

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W sieci pojawiło się niebywałe zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy znają tę parę, wiecie kto to?
  2. Jedna z pań nie jest prawdziwą matką. Wskaż, która i poznaj prawdę o swoim charakterze
  3. Celebryci przesadzili i skrzywdzili dzieci? Nie wszystkim się podoba
  4. 10-latek powiedział mamie o swojej największej tajemnicy. Gdy się dowiedziała, zabiła go

Źródło: Instagram

Następna strona