Rodzice nie wiedzieli, że zrobione zdjęcie z córką było ich ostatnim. 16-latka kilka dni później już nie żyła

Zdjęcie zrobione chwilę przed śmiercią
Facebook Professional Flight Centre
Wstecz

1 z 7

Dalej

Zdjęcie zrobione z córką było ostatnim w rodzinnym albumie

Anika de Beer mieszkała wraz z rodzicami w malowniczym mieście Pretoria w Południowej Afryce. Szesnastoletnia dziewczyna od najmłodszych lat była wielką fanką lotnictwa. Już jako małe dziecko z fascynacją oglądała lecące po niebie samoloty. Nic więc dziwnego, że w momencie, w którym osiągnęła odpowiedni wiek, postanowiła zająć się swoją pasją na poważnie. 

Nastolatka spędzała każdą wolną chwilę w szkółce lotniczej, gdzie uczyła się trudnej sztuki pilotażu maszyn latających. Dziewczyna zdobywała doświadczenie na popularnym, lekkim samolocie Piper PA-28 Cherokee. Instruktorzy byli pod wrażeniem jej niesamowitych umiejętności i chęci do zdobywania wiedzy. Mimo, że lotnictwo jest czasochłonnym i kosztownym hobby, Anika była pełna determinacji i nieodłącznie wiązała swoją przyszłość z zawodem pilota.

Rodzice dziewczyny wspierali ją w tych postanowieniach najlepiej, jak potrafili. Nie tylko płacili za lekcje córki, ale także byli stałymi bywalcami lokalnego lotniska, na którym odbywały się ćwiczenia, na które uczęszczała nastolatka. Wkrótce później byli świadkami spektakularnego sukcesu młodej dziewczyny.

Instruktorzy, którzy nadzorowali postępy Aniki, stwierdzili, że szesnastolatka posiadła umiejętności i wiedzę, które pozwalają jej na odbycie pierwszego samodzielnego lotu. Także tego dnia dziewczyna zjawiła się na lotnisku z rodzicami, którzy postanowili celebrować tę ważną chwilę tradycyjnie, wręczając córce butelkę szampana. Nikt nie podejrzewał, że to jeden z ostatnich wspólnych dni rodziny.

Kliknij "Następna strona" by poznać historię nastolatki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski polityk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, rozbił auto żony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku
  2. Fenomenalny domowy trik na porysowane okulary. W kilka sekund będą jak nowe
  3. Polacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami "Samych swoich". Dochodziło do skandalicznych zachowań
  4. Tuż po porodzie ważył 5 kg. Niewiarygodne, jak wygląda w wieku 15 lat, lekarze łapią się za głowy


Źródło: Mirror UK

Następna strona