Na niebie pojawiły się diabelskie rogi. Na ich widok ludzie rzucali się na kolana i zaczynali się modlić, spektakularne zdjęcia

Autor Konrad Karpiuk - 2 Stycznia 2020

To zdjęcie pokazuje bardzo rzadki widok na niebie. Wiele osób gdy zobaczyło szatańskie rogi, było przerażonych, niektórzy padali na kolana i modlili się ze strachem. Okazało się, że choć widok wygląda złowrogo, nie był to znak od samego Szatana.

Zdjęcie z dziwnym zjawiskiem na niebie już od jakiegoś czasu krąży w internecie. Gdy udało się dotrzeć do jego autora, okazało się, że wykonał znacznie więcej fotografii fenomenalnego zjawiska. Trzeba przyznać, że robią one niesamowite wrażenie.

Zjawisko pojawiło się na niebie w grudniu 2019 roku. Widoczne było z poszczególnych lokacji w Afryce, Azji i Australii. Nazywa się je obrączkowym zaćmieniem słońca. Zdjęcia wykonywał Elias Chasiotis, który w trakcie zaćmienia przebywał w Katarze.

W różnych fazach zaćmienia słońca przybierało różne, nietypowe kształty. W internecie najbardziej spopularyzowało się zdjęcie w trakcie wschodu , kiedy księżyc przysłaniał widoczną jego część. Wtedy też wyglądało jak czerwone, diabelskie rogi.

Na kolejny zdjęciach słońce wyglądało również zjawiskowo. Taką sytuację można zaobserwować tylko wtedy, gdy księżyc nie zasłania całej tarczy słońca, a jego cień ma "ramkę" w postaci nieprzysłoniętej części słońca.

Choć zjawisko jest całkowicie naturalne, dla niektórych wydawało się być wyraźnym znakiem pochodzącym od samego Szatana. Naoczni obserwatorzy przyznają w sieci, że na ten widok poczuli się zdruzgotani i natychmiast zaczęli się modlić na kolanach, bojąc się mrocznej symboliki. Trzeba przyznać, że dla bardzo religijnych osób ta fotografia rzeczywiście może nasuwać jednoznaczne skojarzenia.

Kliknij następną stronę, żeby zobaczyć jak efektownie wyglądało to rzadkie zjawisko.

Zobacz także:

  1. Mieszanki psów, które wyglądają przecudownie. 15 słodkich, uroczych i pięknych futrzaków
  2. Smaki z PRL, których już nie ma. Ślinka aż cieknie, pamiętacie?
  3. Królowe życia: wyszła na jaw cała prawda o Jacku, najlepszym przyjacielu Dagmary
  4. Rak mózgu objawia się niepostrzeżenie. Oto jak go rozpoznać we wczesnym stadium

Źródło: Interia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News