Fotograf zdradził sekrety "idealnych" zdjęć. Brutalna prawda wyszła na jaw

Zdjęcia
.
Reklama
Wstecz

1 z 20

Dalej

Zdjęcia są nieodłącznym elementem naszego życia. To najlepszy sposób na zatrzymanie chwili i zapewnienia sobie pamiątki na długie lata. Niektórzy profesjonalnie zajmują się fotografią, a ich dzieła zwalają z nóg. Sesje zdjęciowe nie zawsze jednak wyglądają tak, jak często je sobie wyobrażamy. Jeden z fotografów zdecydował się na pokazanie kulis ze swoich sesji. To, jak od zaplecza wyglądało powstawanie tych dzieł, jest zaskakujące.

Zdjęcia towarzyszą nam na co dzień, każdego dnia mamy z nimi styczność. Albo wykonujemy je sami telefonami komórkowymi, aparatem bądź po prostu podziwiamy je, przeglądając Facebooka, Instagrama czy nawet gazety. W mieście spotykamy się z mnóstwem reklam i billboardów, które również są fotografiami.

W mediach społecznościowych często przyglądamy się kadrom, które przedstawiają taką rzeczywistość, jaką chcieli pokazać jego twórcy. Trawa jest bardziej zielona, niebo bardziej niebieskie a modelki szczupłe i posiadające idealną cerę. Wykreowany obraz, który oglądamy bardzo często, jednak mija się z rzeczywistością. Nie wszystkie sesje zdjęciowe, nawet te wyglądające na profesjonalne nie przebiegają w profesjonalny sposób. Do wykonania dobrego zdjęcia wystarczy zaledwie odrobina wyobraźni i zdolności, czemu zdecydowanie dowodzi jeden z fotografów, który postanowił podzielić się kulisami swojej pracy.

Zdjęcia, które zobaczycie w naszej galerii, mogą na zawsze zmienić Wasze myślenie o fotografii. Obrazem można bardzo mocno oszukać widza. Mężczyzna udowodnił, że do wykonania dobrego kadru nie jest nam wcale potrzebne ogromne zaplecze i nakłady finansowe. Kreatywność jest czymś, co zdecydowanie może nam wystarczyć. Ważne jest, żeby dostrzec to "coś".

Przedstawiamy kulisy sesji zdjęciowych, chyba nikt nie spodziewał się, że tak to może wyglądać od tej drugiej strony.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Sok z buraka ma niezwykłe właściwości, o których mało kto ma pojęcie. Nawet lekarze przyznają, że jest wyjątkowy
2. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej
3. Największe tajemnice ikon polskiego show biznesu. Tyszkiewicz i Jaworowicz mają mnóstwo do ukrycia!
 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu