Jedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latach

Zbigniew Wodecki przez jeden błąd mógł zaprzepaścić wszystko
youtube.com
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Zbigniew Wodecki przez jeden błąd mógł zaprzepaścić wszystko

Zbigniew Wodecki przeżył swoje życie, odnosząc wiele sukcesów. Nie brakowało występów na polskich i światowych scenach, był obsypywany nagrodami, a jego skromność i mądrość była doceniana przez wiele osób. Mało kto wie, że jego życie prywatne mogło legnąć w gruzach.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat. Koniec jego życia był niezwykle smutny. Przeszedł operację wszczepienia pomostowania aortalno-wieńcowego, jednak po zabiegu zapadł w śpiączkę. W międzyczasie zachorował także na zapalenie płuc.

Do samego końca była z nim żona Krystyna, a także trójka jego dzieci: Joanna, Katarzyna i Paweł. Mało kto wiedział, że jego idylliczne życie mogło zostać z przerwane przez jeden skandal sprzed lat.

Muzyk nie potrafił inaczej, nie mógł się wręcz powstrzymać. To spowodowało, że zostałby bez rodziny. Szczegóły głośnego wtedy skandalu przedostały się do sieci. Co zrobił Zbigniew Wodecki?

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się o szczegółach skandalu. Dopiero po latach wyszło na jaw, co mogło zrujnować jego udane życie.

Zobacz także:

  1. Chłopiec stał w tłumie, od tyłu zaszedł go mężczyzna. Chwilę później słychać było tylko krzyki, wszystko się nagrało
  2. Nie ma bardziej puszystego ciasta niż Castella, jest lekkie jak chmurka. Koleżanki będą Cię błagać o przepis
  3. Większość kojarzy żony Stocha i Kubackiego. Jest jeszcze jedna turbopiękność w skokach, małżonka Stefana Huli [ZDJĘCIA]
  4. Myśleli, że jest w ciąży bliźniaczej. Lekarze pobledli, kiedy ujrzeli, co tak naprawdę miała w brzuchu

Źródło: Wirtualna Polska

Następna strona