Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy

Zbigniew Wodecki
YouTube / Kultowe Rozmowy
Wstecz

1 z 6

Dalej

Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy

Zbigniew Wodecki był wspaniałym muzykiem, a Polacy wciąż nucą jego największe przeboje. Po latach córka artysty opowiedziała, jakim był ojcem. Fani mężczyzny są zaskoczeni jej szczerym wyznaniem.

Zbigniew Wodecki był niewątpliwie bardzo uzdolnionym muzykiem, jednak oszałamiająca kariera zawodowa miała swoją cenę. Po latach córka artysty w szczerym wywiadzie opowiedziała, jakim ojcem był popularny wokalista. Wielbiciele Wodeckiego są bardzo zaskoczeni jej wyznaniem.

Kiedy na świat przyszła Joanna, artysta miał 21 lat. Niedługo później na świecie pojawiły się kolejne dzieci muzyka - Katarzyna i Paweł. Artysta bardzo bał się, że nie da rady utrzymać tak licznej rodziny, dlatego rzucił się w wir zawodowej pracy., która stała się dla niego koniecznością. Rzadko bywał w domu, a kiedy wracał, rodzina niemal świętowała jego obecność.

W szczerym wywiadzie dla tygodnika "Newsweek" Katarzyna Wodecka wyznała, jak wyglądało codzienne życie z popularnym ojcem. Fani muzyka są zaskoczeni słowami córki, niewiele osób wiedziało, co działo się w ich domu. Wyznania jego dzieci rzucają nowe światło na postać uwielbianego przez Polaków wokalistę.

By dowiedzieć się, jak córka wspomina Zbigniewa Wodeckiego, kliknij Następna Strona

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 zdjęć, których po żadnym pozorem nie powinno się wrzucać na portale społecznościowe. Nr 8 to największy obciach
2. Zobacz, jakie fryzury będą prawdziwym hitem w 2020 roku. Zapisz się do fryzjera teraz i olśniewaj modnym uczesaniem przed innymi
3. Łysy, zaniedbany pies już tak nie wygląda. Jego metamorfoza powala na kolana, wygląda jak inny zwierzak
4. Traktują psy jak zabawki i je oszpecają. Wyglądają śmiesznie, ale są krzywdzone

źródło: Pomponik

Następna strona