Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem

Zbigniew Wodecki
Prywatne archiwum
Wstecz

1 z 11

Dalej

Zbigniew Wodecki był znany i lubiany w niemal całym kraju. Kiedy 22 maja 2017 roku Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci artysty, wszyscy fani pogrążyli się w żałobie. Był niesamowitą osobą, która swoją dobrocią potrafiła zainspirować innych do działania. Można śmiało stwierdzić, że dobroczynność to jego drugie imię. Przedstawiamy informacje, które sprawią, że jeszcze bardziej za nim zatęsknicie.

Zbigniew Wodecki był znanym muzykiem, kompozytorem, aktorem i instrumentalistą. Dostał udaru mózgu, po którym zapadł w śpiączkę, z której już nigdy się nie wybudził. Zmarł w wieku 67 lat. Pozostawił po sobie doskonały dorobek muzyczny, ale również mnóstwo dobrych uczynków, o których wciąż się pamięta.

Muzyka była dla niego nie tylko pracą, ale głównie ogromną pasją. W jednym z wywiadów przyznał, że uwielbia koncertować i sprawia mu to niesamowitą radość. Zdarzało się, że występował trzy lub nawet cztery razy dziennie. Gdy znajdował się na scenie, biła od niego pozytywna energia, która szybko przechodziła na publiczność. Ludzie uwielbiali jego piosenki, ale również to, jaką był osobą.

Znany był ze swoich publicznych działalności charytatywnych, mało kto jednak wie, jak działał prywatnie. Na swoim koncie uzbierał całkiem pokaźną ilość dobrych uczynków, które dopiero po latach ujrzały światło dzienne. Nie czuł potrzeby chwalić się swoją dobrocią, był bowiem człowiekiem skromnym, który nie robił nic pod publikę. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przypomnieć jego dobre uczynki i cytaty, które wzruszają do łez. Te informacje sprawią, że pokochacie go jeszcze bardziej niż dotychczas.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 2 tyg. po urodzeniu z ich synem zaczęły się dziać straszne rzeczy. Lekarze postawili diagnozę, która ścięła ich z nóg
2. Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają
3. Śmiały się i nagrywały szczeniaka skręcającego się z bólu. Włożyły mu do pyszczka obrzydlistwo i podpaliły (zdjęcia)
4. Ojciec narzekał na dekolt córki w ślubnej sukience. Jednak to widok żony wprawił go w największe osłupienie
 

Następna strona