Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej

Zbigniew Wodecki
YouTube / Kultowe Rozmowy
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku. Mimo że minęło już sporo czasu, wokół jego postaci i sekretów z życia osobistego nadal trwa medialna burza. Zapamiętaliśmy go jako osobę bardzo pozytywną i ciepłą. Do jednych z najgorętszych wątków, który od dłuższego czasu grzeje kolorową prasę, jest temat tego czy mężczyzna był wierny żonie. W dzisiejszej galerii przedstawimy Wam jak wyglądało jego życie prywatne poza błyskiem fleszy. 

Zbigniew Wodecki przyszedł na świat 6 maja 1950 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką zaczął bardzo szybko, bo już w wieku pięciu lat. Mężczyzna ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Krakowie, czemu zawdzięcza umiejętność gry na skrzypcach i trąbce. Z gry na tych właśnie instrumentach słynie, podobnie zresztą jak ze znakomitej umiejętności tworzenia zapadających w pamięć, ponadczasowych przebojów, które jeszcze przez lata będą żywe w naszych głowach.

Jego małżonką przez całe życie była Krystyna Wodecka. Byli parą przez 46 lat. Owocem ich miłości były dwie córki i syn. 41-letni mężczyzna jest fizjoterapeutą. Wiadomo, że uwielbia polskie góry i od zawsze był indywidualistą. Nie mógł niestety pochwalić się świetnym kontaktem z ojcem. Najstarsza córka ma 45 lat, zajmuje się wizażem i charakteryzacją. Jej pasją są podróże, a hobbystycznie kolekcjonuje instrumenty. Młodsza córka ma 43 lata i jest absolwentką szkoły filmowej na wydziale produkcji, zajmuje się również projektowaniem zdjęć. Swojego partnera poznała w Wielkiej Brytanii i wspólnie przenieśli się do Krakowa, gdzie obecnie mieszkają.

Wielu może się zastanawiać, jakim ojcem był Zbigniew i jak traktował swoje pociechy. O tym między innymi także dowiecie się w naszej galerii.

Najciekawszym tematem jednak pozostaje kwestia wierności muzyka. Ciekawscy zastanawiają się, czy przez całe 46 lat małżeństwa mężczyzna rzeczywiście pozostawał wierny swojej małżonce. Sam często podkreślał, że nie poświęcał swojej rodzinie odpowiedniej ilości czasu ze względu na prężnie rozwijającą się karierę i wyjazdy związane z koncertami. Tabloidy natychmiast zaczęły snuć domysły, że będąc przez większość czasu poza domem, ma wiele okazji do tego, żeby poszukać szczęścia w ramionach innej kobiety. Jego najbliżsi niejednokrotnie zabierali głos w tej sprawie. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, co udało nam się ustalić w tej kwestii. Niektóre z tych faktów mogą Was zadziwić.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły jego życia prywatnego.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najsłynniejsze przepowiednie, które się spełniły. 7 pozycja wydarzyła się niedawno
2. Sąsiedzi dziwili się, po co temu mężczyźnie aż tyle butelek. Jak zobaczyli, co z nimi zrobił, aż ich wryło
3. Stół, który nastolatek zrobił na szkolne zajęcia podbija sieć. Trzeba mu się dokładnie przyjrzeć, by zrozumieć dlaczego

Następna strona