Po latach wyszło na jaw. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia, los go nie oszczędzał

Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Po latach prawda wyszła na jaw

Zbigniew Wodecki wciąż uchodzi za króla polskiej estrady, za którym szalały tysiące fanów. Niezwykły talent, a do tego empatyczny charakter pomogły mu zjednać rzeszę wielbicieli, którzy przez wiele lat medialnej działalności bacznie śledzili każdy jego krok. Radcy chcieli jak najlepiej poznać swojego ulubieńca, jednak o wielu faktach do dziś nie mieli pojęcia.

Zbigniew Wodecki należy do grona gwiazd, których sława po śmierci tylko nabrała na sile. Tragiczny los, który tak nagle zabrał go z tego świata, nadal budzi wiele emocji szczególnie wśród rodziny i przyjaciół gwiazdora. Fani chętnie wspominają swojego idola, opatrując wypowiedzi jedynie w ciepłe, choć pełne żalu słowa. 

Gdy Wodecki cieszył się szczytem swojej sławy, media nieustannie rozpisywały się nie tylko o przyjemnych aspektach jego życia, ale i o tych o wiele gorszych, z którymi wokaliście przyszło się zmierzyć. Wiele z nich było smutną prawdą, natomiast inne, tak jak rzekome romansy, jedynie domysłami kolorowej prasy. 

Niemniej nie da się zaprzeczyć, że muzyk nie miał łatwego życia, a na swojej drodze spotkał wiele nieprzyjemności. Wszelkie dramaty dobiegły końca dopiero 22 maja 2017, gdy on sam odszedł na dobre. My jednak wspominamy największe koszmary z jego życia, od których swego czasu w mediach aż huczało. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, z czym musiał mierzyć się Zbigniew Wodecki. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Magda Gessler przeszła przez piekło. Otarła się o śmierć, mogła osierocić dziecko
  2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?
  3. Kultowy aktor "Czterech pancernych" ujawnił swoją orientację. Opowiedział o swoim chłopaku

Następna strona