9 legalnych oszustw producentów żywności. Wszyscy je jemy mimo niebezpieczeństwa

Robiąc zakupy zwracajmy uwagę na składy
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Robiąc zakupy zwracajmy uwagę na składy

Robiąc zakupy mało kto zwraca uwagę na skład i czyta każdą z dziesiątek etykiet. Dzięki galerii będziesz już wiedział lub wiedziała, na co zwrócić uwagę i czego unikać. To bardzo ważne dla naszego zdrowia - w końcu nie każdy chce "ładować w siebie chemię".

Producenci często uciekają się do łatwiejszych, tańszych i szybszych sposobów, aby wypuścić na rynek dany produkt. Z kolei konsument, chcąc zachować nieco więcej pieniędzy w portfelu, z chęcią sięga po kolorowe opakowanie, którego zawartość roi się od związków chemicznych.

Choć kupione produkty smakują czasem nieziemsko, jest to jedno wielkie oszustwo. Producenci podbijają smak, kolor, zapach produktu, aby klient częściej do niego wracał. Tym sposobem wpadamy w pętlę zakupów, co najczęściej odbija się na naszym zdrowiu.

Zadbajmy o samych siebie i zwróćmy uwagę, co kupujemy. Warto przypatrzeć się etykiecie i wybrać produkt z krótszym, zdrowszym składem od sprawdzonego producenta.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak oszukują nas producenci żywności. Nie każdy zwraca uwagę na tak drobne, ale jakże istotne rzeczy,

Zobacz także:

  1. Wielkie oszustwo w Sanatorium miłości przypadkiem wyszło na jaw. Widzowie byli okłamywani
  2. 12 produktów, które powoli nas uśmiercają. Zwala z nóg, wszyscy je jemy
  3. Adoptowali dziecko mimo ubóstwa, żyli w podłych warunkach. Po latach zmienił ich życie nie do poznania, nie mogli przestać płakać
  4. Linie na Twoich dłoniach układają się w podobny znak? Niezwykle rzadkie, mówi bardzo wiele o przyszłości

Źródło: Natuli

Następna strona