Wszyscy myśleli, że chłopiec uciekł z domu. Po 10 dniach policja odkryła porażającą prawdę

Autor Weronika Wasiak - 29 Maja 2020

Zaginiony chłopiec był poszukiwany nie tylko przez policję, ale i lokalną społeczność, która wszystkimi siłami starała się wesprzeć służby i zdruzgotaną matkę. Każda kolejna doba przyprawiała ich o coraz większe zmartwienia. Dopiero po 10 dniach porażająca prawda ujrzała światło dzienne.

Zaginiony chłopiec miał zaledwie 11 lat. Gdy matka poinformowała policję o jego zniknięciu, wszyscy byli w szoku. Nastolatek nigdy nie sprawiał żadnych problemów wychowawczych, był oczkiem w głowie mamy, miał wokół siebie grono prawdziwych przyjaciół i co ważniejsze, wydawał się naprawdę szczęśliwy. Rodzina oraz sąsiedzi starali się nie tracić nadziei, że uda się odnaleźć go całego i zdrowego. Śledczy zakładali coraz więcej teorii, aż w końcu p 10 dniach poznali prawdę. Ciężko w to wszystko uwierzyć. Szczegóły historii rodem z horroru znajdziesz na kolejnych slajdach naszej galerii.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do dziury w ziemi wrzucił jajka i polał słodkim napojem. Chwilę potem wydarzyło się niebywałe, ciężko uwierzyć
  2. 11-latka była w stanie śmierci mózgowej przez 4 lata. Nagle wydarzyło się najbardziej niespodziewane, rodzina zdębiała z wrażenia
  3. Za nic nie wyrzucaj obierek od ziemniaków albo skórek po jabłkach. 5 błyskawicznych sposobów na genialne przekąski
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News