Te występy w Mam Talent zachwyciły publiczność! Nie tylko ludzie mają wyjątkowe zdolności

mam talent
Pixabay.com/
Wstecz

1 z 10

Dalej

Mam Talent zaskakuje nas już od 2008 roku. Każda edycja to dawka niesamowitych talentów, które wprawiają nas w osłupienie. Z każdą emisją w programie pojawiają się wyjątkowi, utalentowani ludzie. Ale! Nie tylko ludzie zaskakują nas w talent show, bo coraz częściej przyprowadzają ze sobą zwierzęta, które swoimi występami robią na nas duże wrażenie. Przedstawiamy występy z udziałem zwierząt, które sprawiły że zaniemówiliśmy.

Mam Talent emitowany jest od 13 września 2008 roku na antenie TVN. Przez te 11 lat program zdobył ogromną popularność i zgromadził rzeszę stałych oglądających, których sobotnim planem jest oglądanie ulubionego talent show. Produkcja jest odpowiednikiem brytyjskiego Got Talent. Teraz niemalże każdy kraj ma już swój format.

W pierwszych edycjach w skład jurorów wchodzili Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. W takiej trójce zasiadali przez pierwsze trzy edycje, następnie zamiast Wojewódzkiego pojawił się dziennikarz Robert Kozyra, ale tylko na dwie edycje. Obecnie od 6 sezonów trzecim jurorem jest Agustin Egurrola.

Zawsze przed eliminacjami są organizowane castingi w większych miastach na terenie całej polski, odbywa się to bez transmitowania w telewizji. Później odbywa się etap eliminacji i żeby do niego przejść, przynajmniej dwóch jurorów musi zagłosować na "tak" podczas występu. Spośród 130 uczestników musi zostać wyłonione 40 osób, które przejdą do półfinału.

W półfinale o losach występujących w Mam Talent decydują widzowie przed telewizorami, wysyłając SMS na swojego faworyta. Uczestnik, który otrzyma najwięcej głosów, przechodzi do finału, a spośród dwóch uczestników, którzy w ocenie widzów zajęli drugie i trzecie miejsce, członkowie jury głosują na swojego faworyta. Osoba z większą liczbą głosów również przechodzi do finału.

W finale bierze udział 10 utalentowanych. Sposób decydowania o wygranej jest taki sam jak w przypadku półfinału. Zwycięzca otrzymuje czek o wartości 300 tysięcy złotych. Po wręczeniu nagrody, wygrany ponownie prezentuje swój występ.

Na ekranie widzieliśmy już chyba wszystko - piękne talenty wokalne, uzdolnieni muzycy, tancerze i gimnastycy, na których widok aż bolały nas plecy. Jednak występy, które zachwycają nas za każdym razem to występy zwierząt. To niesamowite jak ludzie potrafią wytresować swoich pupili. Więź, którą mamy okazję zobaczyć na ekranie pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem jest piękna i wzruszająca.

Razem z redakcją Pikio.pl przypominamy najpiękniejsze występy w Mam Talent z udziałem czworonogów w polskich i zagranicznych edycjach programu.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona