Wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
Kadr z programu "Kuba Wojewódzki"
Poprzednia strona

1 z 15

Następna strona

Kuba Wojewódzki, samozwańczy "Król TVN-u", od lat spotyka się ze znacznie młodszymi kobietami. Kolejne jego związki oraz wszelkie pogłoski na ich temat przyciągały uwagę polskich mediów plotkarskich. Kim były jego poprzednie partnerki? Przedstawiamy je wszystkie, te bardziej i mniej znane, w naszej galerii.

Od lat Kuba Wojewódzki jest gospodarzem autorskiego talk-show, sygnowanego jego imieniem i nazwiskiem. Program bije rekordy popularności, a gośćmi są zazwyczaj osoby ze świata show-biznesu. Z początku showman był związany z Polsatem. Drzwi do kariery otworzył mu m.in. udział w "Idolu", w którym zasiadał w jury. Aktualnie Wojewódzki pracuje dla TVN-u i jest samozwańczym "Królem" tej stacji.

Kuba Wojewódzki ma wykształcenie średnie. Rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak ich nie ukończył. Nie zniechęcił się i nie zaprzestał swoich działań w tej dziedzinie. Zanim stał się jednym z najpopularniejszych dziennikarzy polskich, zajmował się muzyką. Był dyrektorem firmy fonograficznej i udzielał się w czasopismach muzycznych. Zaprojektował kilka okładek płyt i teledysków z zespołami takimi jak IRA, Wilki, Hey i Oddział Zamknięty.

W swoim talk-show prowadzi intymne dyskusje, często zadaje niewygodne pytania i nie istnieją dla niego tematy tabu. Zazwyczaj prowadzi rozmowę z dwojgiem zaproszonych gości. Program dzieli się na dwie części, a każdej gwieździe poświęca tyle samo czasu. W międzyczasie do studia wchodzi tzw. "wodzianka", hostessa pracująca w programie. Modelki są skąpo ubrane i wystylizowane. Przynoszą uczestnikom wodę do picia i prezenty, które prowadzący później wręcza gościom. Zdarza się, że wodzianki przynoszą też przedmioty do licytacji, a dochody ze sprzedaży są przeznaczane na akcje charytatywne.Wojewódzki wzbudza też kontrowersje swoimi relacjami ze znacznie młodszymi kobietami. Ostatnio był związany z 23 lata młodszą modelką, Renatą Kaczoruk. Spotykał się też z aktorką, Anną Muchą, z którą dzieliło go aż 17 lat.

Ile kobiet miał Wojewódzki? Czy większość z nich była młodsza? Czy miały one związek ze światem show-biznesu? Oto galeria przedstawiająca wszystkie byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego.

Następna strona