Wszyscy mężczyźni księżnej Diany. Te doniesienia mrożą krew w żyłach

Księżna Diana
Youtube.com/ThamesTv
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Księżna Diana przez wielu nazywana jest księżną ludzkich serc. W dniu ślubu miała 20 lat, a od jej śmierci minęło już 21 lat. Wokół jej osoby nadal toczy się wiele dyskusji, a szczególnie wokół jej domniemanych romansów. Przedstawiamy najnowsze doniesienia o wszystkich mężczyznach księżnej Walii. Możecie być wstrząśnięci.

Księżna Diana stała się osobą publiczną na początku lat 80, a wszystko za sprawą głośnego ślubu z następcą tronu Wielkiej Brytanii. To wydarzenie nadal nazywane jest przez wielu "bajkowym ślubem" lub "ślubem stulecia". Prasa nieustannie spekulowała o ich zdradach i romansach. W 1992 roku podjęli zaskakującą decyzję o separacji, a w 1996 roku rozwiedli się. Była to wstrząsająca wiadomość dla wszystkich fanów z całego świata. Od tamtego momentu księżnej Dianie paparazzi towarzyszyli wszędzie.

Podczas nieudanego małżeństwa bulimia spędzała sen z powiek księżnej. Problemy z samoakceptacją, rozlatująca się rodzina i romans męża,powoli wykańczały kobietę. Borykała się również z silną depresją. Wiedziała, że wyjątkowo ważną rolę w życiu Karola odgrywa Camilla Parker-Bowles. Okazało się, że podejrzliwość Diany była racjonalna. W 1986 roku książę Karol zostawił bez żadnych wyrzutów sumienia swoje malutkie dzieci i żonę w Anglii, a sam wyjechał do Balmoral z Camillą Parker-Bowles. Wtedy właśnie wznowili swój romans na dobre.

Choć wydawałoby się, że księżna Diana była ucieleśnieniem dobra i wierności, to niestety również miała parę kwestii na sumieniu. Razem z redakcją Pikio udało nam się dotrzeć do szokujących informacji nt. wszystkich mężczyzn w jej życiu.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona