Wszyscy mężczyźni księżnej Diany. Te doniesienia mrożą krew w żyłach

księżna diana
Flickr.com/John Mathew Smith @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Księżna Diana przez wielu nazywana jest księżną serc. W dniu ślubu miała 20 lat, a od jej śmierci minęło już 21 lat. Wokół jej osoby nadal toczy się wiele dyskusji, a szczególnie wokół jej domniemanych romansów. Przedstawiamy najnowsze doniesienia o wszystkich mężczyznach księżnej Walii. Możecie być wstrząśnięci.

Księżna Diana stała się osobą publiczną na początku lat 80. Wszystko za sprawą głośnego ślubu z następcą tronu Wielkiej Brytanii. To wydarzenie nadal nazywane jest przez wielu "bajkowym ślubem" lub "ślubem stulecia". Jakiś czas po tej uroczystości, media upubliczniły materiały kompromitujące parę królewską.  W ich małżeństwie nie działo się dobrze. Prasa ciągle spekulowała o ich zdradach i romansach. W 1992 roku podjęli decyzję o separacji, a 1996 roku rozwiedli się. Była to wstrząsająca wiadomość dla wszystkich fanów. Od tamtego momentu księżnej Dianie paparazzi towarzyszyło wszędzie.

Księżna Diana słynęła na cały świat ze swojej działalności charytatywnej i dobroczynnej. Dzięki temu była uważana za najpopularniejszą członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej. Rok po rozwodzie doszło do dramatu. Księżna zginęła w wypadku samochodowym, razem ze swoim towarzyszem, Dodim Al-Fayedem i szoferem, Henrim Paulem.

Podczas nieudanego małżeństwa bulimia spędzała sen z powiek księżnej. Problemy z samoakceptacją, rozlatująca się rodzina i romans męża, powoli wykańczały kobietę. Borykała się również z silną depresją. Wiedziała, że wyjątkowo ważną rolę w życiu Karola odgrywa Camilla Parker-Bowles. Okazało się, że podejrzliwość Diany była racjonalna. W 1986 roku książę Karol zostawił bez żadnych wyrzutów, swoje malutkie dzieci i żonę w Anglii, a sam wyjechał do Balmoral z Camillą Parker-Bowles. Wtedy właśnie wznowili swój romans na dobre.

W 1990 roku książę Karol złamał rękę i trafił do kliniki. Diana go odwiedziła, ale mąż był dla niej wyjątkowo opryskliwy i nieprzyjemny. Zdruzgotana i odradzona księżna snuła się po korytarzach kliniki i pozdrawiała innych chorych. Księciem zajęła się wtedy Camilla, co było jeszcze bardziej krzywdzące.

Choć wydawałoby się, że księżna Diana była ucieleśnieniem dobra i wierności, to niestety również miała parę kwestii na sumieniu. Razem z redakcją Pikio udało nam się dotrzeć do szokujących informacji nt. wszystkich mężczyzn w jej życiu. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona