Wnuczka zabrała pogrążoną w depresji babcię do stylisty. Efekt jest piorunujący, najbliżsi jej nie rozpoznali

Wnuczka
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Wnuczka zauważyła, że coś jest nie tak z jej ukochaną babcią. Pogrążona w depresji kobieta potrzebowała w życiu jakiejś zmiany, więc dziewczyna postanowiła jej zapewnić metamorfozę, która może choć trochę poprawi jej humor. Kiedy babcia wyszła z salonu stylisty, nikt nie był w stanie jej poznać. Niesamowita zmiana zaskoczyła wszystkich.

Wnuczka zauważyła przygnębienie swojej 62-letniej babci, Mary Johnsen. Doszła do wniosku, że musi wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś, dzięki czemu kobieta poczuje się lepiej. Do głowy wpadł jej pomysł, by skontaktować się z Christopherem Hopkinsem, stylistą i osobowością medialną. Hopkins jest znany jako „The Makeover Guy”, pomaga potrzebującym klientkom w zmianach wizerunku.

Jej babcia na co dzień mieszka w Minnesocie. Mary Johnsen ostatnimi czasy przeżyła ogrom bolesnych chwil, życie zdecydowanie jej nie oszczędzało. W ciągu zaledwie jednego roku trafił do szpitala jej najlepszy przyjaciel, a wiele z bliskich jej osób zmarło. Największym ciosem chyba jednak była śmierć jej mamy, z którą kobieta była bardzo zżyta.

Całe szczęście ma rodzinę, na którą zawsze może liczyć. Bliscy nie zostawili jej w potrzebie, a ukochana wnuczka próbowała niemal wszystkiego, żeby poprawić babci humor. Stwierdziła, że zmiana w wyglądzie będzie najlepszym pomysłem na wyciągnięcie jej z depresji. Przedstawiamy tę niezwykłą metamorfozę, jak zobaczycie ostatnie zdjęcie, zaniemówicie z wrażenia.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak to wyglądało.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wzięła się za dietę i schudła 100 kilo, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać jak modelka. Teraz wygląda jak petarda, oszałamiające zdjęcia
2. Przestrzegaj kilku sztuczek, a będziesz gotować jak Gessler. Triki najlepszych kucharzy, uczynią twoje danie wyjątkowym
3. Matka pokazała na zdjęciach, jak jej przystojny syn zmienił się po zażywaniu narkotyków. Straszny widok
 

Następna strona