Najpiękniejsze fryzury na sylwestra, które sama zrobisz w kilka minut. Nikt nie oderwie od Ciebie wzroku

Włosy, najlepsze fryzury na Sylwestra
instagram
Wstecz

1 z 7

Dalej

Najlepsze i najszybsze fryzury na tegorocznego sylwestra

Jak spiąć włosy samodzielnie w domu, by finalny efekt wyglądał rodem z najdroższego salonu fryzjerskiego? Zapewne wiele pań już zdążyło zadać sobie to pytanie zważywszy na zbliżającymi się wielkimi krokami imprezę sylwestrową. Nie trudno się domyślić, że wydając fortunę na idealną kreację i dodatki nie każda chciałaby znowu wydawać krocie na makijaż i fryzurę. Bez obaw, te które chcemy ci zaprezentować są szybkie i proste w wykonaniu, a możesz być pewna, że nikt nie będzie w stanie oderwać od ciebie wzroku. 

Włosy krótkie, długie, kręcone, proste - niezależnie od tego, których z nich jesteś posiadaczką, spokojnie możesz stworzyć każde z uczesań, które ci zaprezentujemy. Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o doniosłe okazje, każda kobieta chce wyglądać oszałamiająco, na co najczęściej musi wydać fortunę w butiku i poświecić niekończące się godziny w salonie kosmetycznym oraz u fryzjera. Sukienka, buty, biżuteria, paznokcie, makijaż i fryzura - to wszystko kosztuje, dlatego warto sprawdzić, na której rzeczy można bez problemu zaoszczędzić. 

Kreacja zdaje się kwestią bezdyskusyjną, jednak biżuterię możesz pożyczyć od mamy lub przyjaciółki. Z paznokciami i makijażem może już nie być tak łatwo, jeśli nie posiadasz zdolności manualnych, dlatego tę kwestię lepiej pozostawić fachowcom. Ale co z włosami? By ułożyć je w zniewalającą fryzurę nie musisz wcale być niczym Picasso. W kilka chwil możesz wyczarować uczesanie, na widok którego koleżankom opadną szczęki. Pomocny w wyborze jest fakt, że w przedsylwestrowej gorączce media społecznościowe prześcigają się w prezentacji najmodniejszych stylizacji włosów, a jeżeli jesteś ciekawa najlepszych z nich, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najlepsze i najszybsze fryzury na sylwestra. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dziewczynka przyszła na świat z nosem klauna. Aż dziw bierze, jak wygląda dzisiaj
  2. 8 obrazków, na których ukryto różnice. Tylko najbardziej spostrzegawczy ludzie są w stanie wychwycić wszystkie
  3. Po wybudzeniu ze śpiączki kobieta spojrzała w lustro i zalała się łzami. Widok był niezwykle bolesny, zdjęcia mówią same za siebie
Następna strona