Fryzjer wygolił jej prawie wszystkie włosy. Efekt końcowy powala jednak na kolana

Włosy, wielka metamorfoza
youtube.com Lee the hairdresser
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Drastyczna metamorfoza

O włosy powinien dbać każdy, choć nie da się zaprzeczyć, że to panie zwracają na nie największą uwagę. O ile panowie ograniczają się do regularnego mycia, używając do tego jednego szamponu, i skrócenia ich raz na jakiś czas, tak kobiety tych pielęgnacji używają mnóstwa kosmetyków, często odwiedzają salony fryzjerskie i eksperymentują z ułożeniem, długością czy kolorem. Oczywiście nie oznacza to, że każda kobieta ma swoje "szalone ja" i pod wpływem chwili decyduje się na gwałtowną zmianę. Dla większości pań włosy są na tyle ważnym elementem, wręcz atrybutem kobiecości, że wolą raczej zbyt nie kombinować, by później tego nie żałować. Warto jednak opowiedzieć historię z drugiego końca. 

Wygolił jej niemal całe włosy - od takich właśnie słów powinna zaczynać się historia o metamorfozie kobiety z powyższego zdjęcia. Bohaterka podjęła odważną decyzję, decydując się na tak drastyczną zmianę, z której odwrotu już nie było. Gdy usiadła na fotelu w salonie fryzjerskim, oddała się w ręce fachowca, i choć od razu mu zaufała, nie kryła swojego zaskoczenia, gdy on nagle zgolił jej niemal cale włosy. 

To był jednak dopiero początek, a z minuty na minutę na jej głowie działo się coraz więcej. Całość nagrano, a materiał opublikowano w serwisie YouTube, na którym zwala internautów z nóg. Kobieta zmieniła się nie do poznania, a jeżeli chcesz zobaczyć finalny efekt metamorfozy, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przejmujące słowa załamanej Eleni. Rodzinny koszmar nie daje jej spokoju
  2. Życie polskiego skoczka przez wypadek legło w gruzach. Ciężko uwierzyć, czym zajmuje się teraz, nie on jedyny
  3. Zupa, która rozgrzewa lepiej niż rosół. Przygotujesz ją błyskawicznie w zaledwie 7 krokach   

Następna strona