60-latka poszła do fryzjera, ale aż tak dużej zmiany się nie spodziewała. Fryzura odjęła 20 lat, prawdziwa petarda

Nowe włosy i wspaniała metamorfoza
Facebook MetDaanCreative
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Nowe włosy sprawiły, że 60-latka jest nie do poznania

Włosy dla wielu osób są istotną częścią wizerunku. Ta 60-letnia kobieta stwierdziła, że przyda jej się metamorfoza. Stylista fryzur spisał się wyśmienicie. Dzięki jego pracy kobieta odmłodniała wizualnie o 20 lat. Jej nowa fryzura jest świetna.

Włosy są ważne dla wielu z nas. Nie da się ukryć, że wielu ludzi przywiązuje dużą wagę do ich wyglądu. W zależności od koloru, cięcia czy uczesania można osiągnąć niezwykle różnorodne efekty. Niektóre fryzury mogą nam dodać powagi. Dzięki innym możemy wyglądać na osoby bardziej pewne siebie. Część fryzur może nam zapewnić artystyczny wygląd. Możliwości jest naprawdę wiele. Ograniczeniem jest tylko pomysłowość.

Oczywiście, najlepiej przy doborze odpowiedniej dla siebie fryzury oddać się w ręce fachowca. Dzięki niemu metamorfoza z pewnością będzie udana. Dobry stylista pomorze nam dobrać odpowiednie uczesanie, kolor i rodzaj cięcia. Uwzględni przy tym kształt naszej twarzy, dzięki czemu będziemy dobrze wyglądać. Mało co tak wzmacnia pewność siebie jak dobry wygląd.

60-letnia kobieta postanowiła udać się do fryzjera po dłuższej przerwie. Potrzebowała metamorfozy. To co dla niej zrobił ten stylista fryzur, przerosło jej najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia mówią same za siebie.

Przejdź dalej i zobacz tę metamorfozę

Zobacz także:

  1. Pamiętacie 2-latka, który palił 40 papierosów dziennie? Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, porażające zdjęcia
  2. Dla zdrowia są fatalnym połączeniem. Kawa z mlekiem czy jaja z ziemniakami są dopiero początkiem
  3. 5 rzeczy, które zawsze trzeba zrobić po stosunku. O większości z nich nie mieliście pojęcia
  4. Marcin Maciejczak po wygranej w Voice Kids zdradził swoją tajemnicę. Wszystkim umknęła, a jest banalna

Źródło: Webniusy

Następna strona