Sama malowała sobie włosy w domu. Nawet nie przypuszczała, jaką tragedią się to skończy, zdjęcia jej głowy są wyjątkowo drastyczne

Włosy
thesun.co.uk
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Nie rób tego w domu

Włosy były jej atutem. Uwielbiała swoją fryzurę, sama podcinała końcówki i bardzo dbała o stan włosów. Niestety, śledząc trendy postanowiła przeprowadzić koloryzację w domu. Chciała zaoszczędzić na wizycie u specjalisty, a napis na rozjaśniaczu sugerował, że osiągnie efekt "jak po wyjściu od fryzjera". 

29-latka dostała nauczkę na całe życie. To, do czego doprowadziła w domu eksperymentując z kolorem swoich włosów, jest dla niej okrutną lekcją. Kirsty Weston chciała rozjaśnić swoje farbowane już włosy, by następnie pomalować je na jeszcze inny kolor. W ten sposób miała osiągnąć najmodniejszy ostatnio efekt jednorożca, czyli pastelowe kosmyki włosów. 

Zaczęła od użycia rozjaśniacza. Tak jak zasugerował opis na pudełku, nałożyła produkt na 15 minut. Na skutek reakcji alergicznej doznała ogromnego poparzenia skóry głowy. W galerii zamieszczone są drastyczne zdjęcia, które kobieta wykonała podczas najgorszych tygodni w swoim życiu. 

Kirsty Weston teraz dzieli się swoją historią ze wszystkimi paniami i panami, by uważali na to, co robią. Podkreśla, jak ważne jest, by dbać o swoje bezpieczeństwo i nie wykonywać eksperymentów samodzielnie w domu. Kobieta chce, aby inni uczyli się na jej przykładzie. Czasem warto zainwestować pieniądze i czas, by cieszyć wymarzoną fryzurą.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć przerażające zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  2. Powalające zdjęcia z rosyjskich ślubów. Widać, że ten kraj to stan umysłu, ale przy ostatnim zdębiejecie
  3. Rodzina i przyjaciele nie akceptują jej 19-letniego męża. Twierdzą, że różnica wieku między nimi jest chora, zdjęcia pary mogą być wstrząsem dla wielu

Następna strona