Najpiękniejsze fryzury na Sylwestra 2019. Zrobią furorę na każdej imprezie, ciężko oderwać od nich wzrok

Włosy, Sylwester
instagram/elen_furs/ @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Najlepsze fryzury na Sylwestra 2019

Włosy to bez wątpienia słaby punkt milionów pań na całym świecie. Jako "płeć piękna", nieustannie dbają o swój wizerunek, zwracając szczególną uwagę na uczesanie. Niezależnie od wieku, zajęć codziennych, stanu cywilnego czy pory dnia, chcą wyglądać oszałamiająco i w pozytywny sposób przykuwać uwagę. O ile codzienne uczesanie nie jest dla nich tak problemowe, o tyle fryzura na poważniejsze wyjścia może spędzać im sen z powiek. 

Jak uczesać włosy na Sylwestra, który czai się tuż za rogiem? Z pewnością niejedna kobieta zdążyła sobie już zadać to pytanie, choć tak naprawdę do ostatniego dnia tego roku został jeszcze ponad miesiąc. Niemniej, wiele pań od kilku tygodni przeczesuje centra handlowe i rozmaite butiki online w poszukiwaniu idealnej kreacji, inspiracji makijażowych i oczywiście pomysłów na efektowną fryzurę. 

W swoich wyborach sugerują się nie tylko panującymi trendami, ale i kształtem twarzy, czy finalnym wyglądem. Panie chcą, by w tym wyjątkowym dniu wszystko ze sobą współgrało i sprawiło, że każdej koleżance z wrażenia szczęka opadnie do samej ziemi. Pomysłów jednak jest tak wiele, że niejedna kobieta ma spory problem z wybraniem jednego uczesania, które na jej włosach prezentowałoby się najlepiej. 

Nawet jeśli decydują się oddać w ręce profesjonalnego stylisty, muszą wcześniej opracować wymarzoną fryzurę, dlatego podjęcie decyzji jest nieuniknione. W ferworze przygotowań i tysięcy inspiracji, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka pomysłów na uczesania, które idealnie sprawdzą się do każdego typu włosów, niezależnie od wieku zainteresowanej. Co więcej, fryzury są tak szykowane, że świetnie sprawdzą się nie tylko na Sylwestra, ale i innego rodzaju przyjęcia, a nawet na ślub dla panny młodej. Koniecznie sprawdź i wybierz najlepszy dla siebie look, a możesz być pewny, że nie tylko koleżanki, ale i inni mężczyźni zwrócą na ciebie uwagę. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć inspirację na sylwestrową fryzurę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przenigdy nie wyrzucaj skorupek po jajkach. Są tak cenne, że byłaby to ogromna strata
  2. Kotlety schabowe to już przeszłość! Poznaj 7 zupełnie nowych pomysłów na potrawy ze schabu, domownicy będą Ci wdzięczni
  3. Otyła i zaniedbana panna młoda postanowiła, że wejdzie w wymarzoną suknię ślubną. Jej metamorfoza jest piorunująca, ostatnie zdjęcie powala  

Następna strona