9 szybkich fryzur dla zabieganych kobiet. Zrobisz je w kilka minut, a będziesz wyglądać jak po wizycie u fryzjera

Włosy ułożone w kilka minut
pinterest
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Najlepsze upięcia dla zabieganych

O włosy dbają nie tylko panie, ale i panowie, choć właśnie to płeć piękna może mieć z nimi najwięcej problemu. Chyba każda kobieta marzy o długich, idealnie układających się, aksamitnych wręcz włosach, jednak rzeczywistość najczęściej wygląda inaczej. Jeżeli włosy są długie i aksamitne ułożenie ich zajmuje wieki, a z kolei jeśli są krótkie, stworzenie z nich jakiejkolwiek fryzury graniczy z cudem. Da do tego wszystkiego częsta presja czasu przed wyjściem do szkoły czy pracy może wpędzać w jeszcze większą irytację. 

Włosy to bez wątpienia czuły punkt kobiet, w końcu to rzecz, która od razu rzuca się w oczy, a na którą mężczyźni nieustannie zwracają uwagę. Panie z całego świata chcą przykuwać wzrok, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jednak nie zawsze wiedzą, jak tego dokonać. Kilkugodzinne szykowanie się przed wielkim wyjściem wydaje się być pestką jeżeli porównamy je z kilkunastu minutowym przygotowaniem do rozpoczęcia pracy czy zajęć w szkole. 

Mając do dyspozycji wiele godzin możemy stworzyć na naszej głowie najbardziej wymyślną fryzurę rodem ze światowego wybiegu mody. Tymczasem, jeśli na dosłownie kilka minut przypada zrobienie i zjedzenie śniadania, poranna toaleta, ubranie się, zrobienie makijażu i jeszcze ułożenie włosów, sprostanie takiemu wyzwaniu może być wręcz niemożliwe. Wówczas powstaje dylemat: czy lepiej się spóźnić, ale mieć ułożone włosy, czy może wyglądać jakby dopiero co wstało się z łóżka, ale za to zdążyć wszędzie na czas. 

Odpowiedź jest banalnie prosta, bowiem wcale nie musisz wybierać między tymi dwiema możliwościami, a co więcej, możesz połączyć je w jedno. 9 fryzur, które chcemy ci zaprezentować sprawią, że w kilka minut efektownie ułożysz swoje włosy, a do tego nigdzie się nie spóźnisz. Wszystkie koleżanki będą myśleć, że spędziłaś nad nimi co najmniej godzinę, a tymczasem tobie zajmie to mniej niż 10 minut. Koniecznie wypróbuj. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najlepsze fryzury. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowej
  2. Wydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacji
  3. Wiadomo czym są stworzenia na zdjęciu. Powalający widok    

Następna strona