Najpiękniejsze fryzury na Wigilię 2019. Dzięki nim olśnisz każdego, nie oderwą od Ciebie wzroku ani na chwilę

Włosy
Instagram
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Włosy bardzo często są zmartwieniem wielu kobiet. Panie chciałyby prezentować się niesamowicie w każdej sytuacji, nawet na Wigilię. Oprócz przygotowywania świątecznych potraw warto również pamiętać o tym, żeby zadbać o siebie. Przedstawiamy najpiękniejsze stylizacje fryzur na tegoroczne święta, dzięki nim olśnisz wszystkich gości. Nie będą mogli oderwać od ciebie wzroku.

Włosy podczas świątecznych przygotowań schodzą na drugi plan, ponieważ większości wydaje się, że niesamowite fryzury wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Nic bardziej mylnego, żeby prezentować się niesamowicie, wcale nie potrzebujesz kilku godzin spędzonych w łazience, czy spania w wałkach na głowie. Te proste fryzury skradną twoje serce. Przygotowaliśmy coś zarówno dla pań z długimi włosami, jak i tych krótkowłosych.

Fryzura na tę okazję powinna być wyjątkowa, choć może niekoniecznie trudna do wykonania. Dzięki niektórym trikom czy dodatkom nadasz swoim włosom świeżości i niesamowitego wyglądu. Warto zainspirować się gwiazdami, które zawsze wyglądają świetnie. Nie oznacza to jednak, że nad ich głowami pracował sztab stylistów, te fryzury są prostsze do wykonania, niż mogłoby ci się wydawać, a efekt końcowy sprawi, że gościom przy wigilijnym stole opadną szczęki na twój widok. Jeśli chcesz ich zaskoczyć, a jednocześnie sama czuć się dobrze z tym, jak będziesz się prezentować tego dnia, to koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie na tę okazję.

Kliknij Następna Strona i zobacz, jakie fryzury są modne na Wigilię 2019 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Adoptowała 7-latka, który ważył zaledwie kilka kilogramów, zdjęcia mogą być wstrząsem. Metamorfoza maluszka powala
2. Łapią bezdomne koty i zabijają je w haniebnym celu. Wyciekły wstrząsające zdjęcia z "fabryki"
3. Konieczna była rekonstrukcja twarzy. Nieziemsko przystojny, kultowy aktor miesiącami dochodził do siebie
4. Chłopiec urodził się ze zniekształconą twarzą, drastyczne zdjęcia. Dorósł i na jego widok nikomu nie jest już do śmiechu
 

Następna strona