Pokonały ich choroby, które mogą zagrażać każdemu. Najwięksi aktorzy "M jak miłość", który przegrali najważniejszą walkę o życie

Autor Andżelika Wróblewska - 8 Stycznia 2020

Witold Pyrkosz był jednym z najbardziej uwielbianych aktorów serialu "M jak miłość". Po usłyszeniu informacji o jego śmierci fani nie mogli wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała produkcja bez serialowego Lucjana. Niejednokrotnie twierdzono, że bez niego, ten serial będzie już czymś zupełnie innym. Nie tylko on odszedł z tego świata w wyniku strasznej choroby. Wielu innych aktorów długich walkach również uległo przerażającym schorzeniom. Przypomnijmy największe gwiazdy serialu, które przegrały walkę o życie.

Witold Pyrkosz wcielał się w postać serialowego Lucjana przez 17 lat trwania produkcji. W wywiadach zawsze powtarzał, że uwielbia pracę na planie tego serialu. Osoby, które miały okazję z nim współpracować również ciepło wyrażają się o jego osobie. Dlatego właśnie wieść o jego śmierci była ogromnym ciosem nie tylko dla fanów popularnego serialu, ale także dla producentów. Odtwórcy postaci Lucjana nie dało się zastąpić innym aktorem.

Ma na swoim koncie również wiele innych znanych produkcji, jednak to właśnie z "M jak miłość" jest kojarzony przede wszystkim. Serial ten nadal cieszy się dużą oglądalnością. Jego emisja trwa już od 20 lat. Przez cały ten czas na ekranach naszych telewizorów mieliśmy okazję oglądać wielu aktorów, którzy już niestety odeszli z tego świata. Wieść o ich śmierci wstrząsnęła fanami, odeszli nagle, po ciężkich walkach ze strasznymi chorobami. Razem z redakcją Pikio przypominamy największe gwiazdy, które występowały w serialu opowiadającym o perypetiach rodziny Mostowiaków. Wspominając ich, aż łza kręci się w oku.

Kliknij Następna Strona, żeby przypomnieć sobie, jakich świetnych aktorów musieliśmy pożegnać.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 5 objawów raka piersi, które łatwo przeoczyć. Nie można ich ignorować
2. Nie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco polo
3. Wziął ślub z kawałkiem kartonu. Zdjęcia z ceremonii są najbardziej niepokojącą rzeczą, jaką dzisiaj zobaczycie
4. Po latach wyszło na jaw. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia, los go nie oszczędzał

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News