Wiśniewski wygrał walkę z rakiem odbytu. Jego dramat rozrywa serce na pół

rak
Youtube.com/Horyzont Słubice
Wstecz

1 z 10

Dalej

Rak to najgorsza choroba, z jaką przyszło się zmierzyć cywilizacji. Medycyna nadal nie jest w stanie uzdrowić niektórych osób chorych na raka i obecny postęp bardzo często pozwala tylko na złagodzenie objawów. Jedną z gwiazd, która borykała się z tą okropną chorobą, jest Michał Wiśniewski. Przedstawiamy dramatyczną historię wokalisty.

Rak to rodzaj choroby, która wynika z zaburzeń podziału komórek w organizmach żywych. Komórki rakowe mutują i bardzo często powodują niebezpieczne przerzuty na inne narządy. Przez długi czas potrafi rozwijać się w ludzkim organizmie bezobjawowo i daje o sobie znać dopiero po czasie w brutalny sposób. Przerzuty mogą być śmiertelne, więc nie należy lekceważyć żadnych zmian na naszym ciele. Podejrzane objawy zauważył Michał Wiśniewski i od razu udał się do lekarza.

Gwiazdor i wokalista był niegdyś niesamowicie popularny. Piosenkarz występował wraz z grupą "Ich Troje". Zasłynęli z występu na Eurowizji w roku 2003. Na jego cześć wyemitowano reality show poświęcone jego życiu o nazwie "Jestem, jaki jestem". Co ciekawe, wokalista jest mocno powiązany z pokerową polską reprezentacją. To on założył Polski Związek Pokera i aktywnie popularyzuje tą grę karcianą. Jest też właścicielem internetowego kasyna i kilku stron o tematyce pokerowej.

Michał Wiśniewski przez lata ukrywał swoją chorobę. Chorował na jedną z odmian raka, która zaatakowała jego układ trawienny, a dokładniej jelito grube. Zmiany, które zauważył na swoim ciele, nie dawały mu spokoju i pierwsze co zrobił to udał się do dermatologa. Dopiero u niego dowiedział się, że to może być coś dużo gorszego niż choroba skórna.

Wokalista zmagał się z rakiem jelita grubego kilka lat. Choroba zaatakowała niespodziewanie, jednak nie było groźnych przerzutów. Na szczęście, ta odmiana raka ma dość dobre rokowanie. Piosenkarz wyjawił prawdę o chorobie podczas jednego z odcinków "Pytania na śniadanie". Opowiedział widzom, że zmaga się z ciężką chorobą i został mu wycięty guz z okolic pośladków. To, co mogło spowodować chorobę, sprawi, że będziecie w szoku. Przedstawiamy historię, przez jaką przeszedł Michał Wiśniewski.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona