Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć

Wirus, objawy
pixabay.com rottonara
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Nowe objawy koronawirusa

Wirus Covid-19 rozprzestrzenia się zatrważającym tempie. Niestety, pierwsze objawy pojawiają się zazwyczaj dopiero po kilku, a nawet kilkunastu dniach. Co więcej, niektóre osoby mogą przejść chorobę z łagodnymi objawami lub zupełnie nie będą w stanie zauważyć, że są zakażone. Warto jednak zaznaczyć, że w każdym z wymienionych przypadków, osoby chore zarażają już od pierwszych dni, choć same jeszcze nie wiedzą, że są nosicielami. Ponadto, niektóre symptomy wydają się tak błahe i w żaden sposób nadzwyczajne, że niektórzy mogą zupełnie nie zwracać na nie uwagi. 

Rozprzestrzeniający się na świecie wirus zmienił bieg dotychczasowych wydarzeń. Lekarze każdego dnia alarmują nie tylko o pozostanie w domach, czy zachowanie higieny, przede wszystkim dłoni. Regularnie przypominają również, że najczęstszymi objawami koronawirusa są: 

 • wysoka gorączka, 
 • kaszel, 
 • ból głowy, 
 • ból mięśni, 
 • osłabienie 

Podkreślają wówczas, by nikt z podobnymi symptomami nie lekceważył swojego stanu i jak najszybciej skontaktował się ze specjalistą w celu uzyskania dalszych wskazówek i w razie konieczności - został objęty opieką medyczną. Chorych z każdym dniem przybywa, a eksperci zaczynają zauważać również inne objawy, o których na samym początku nie wspominano. Jak donosi Radio Zet, okazuje się, że niektórzy pacjenci wykazują takie symptomy koronawirusa, na które raczej mało kto zwróciłby uwagę snując, że to zapewne zupełnie inne schorzenie. Każdy zatem powinien przeczytać dalej i dowiedzieć się, jakich objawów pod żadnym pozorem nie należy ignorować. 

Kliknij "Następna strona", by poznać nowe objawy koronawirusa. 

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Wszystkie najważniejsze objawy koronawirusa, które trzeba znać. Siódmy dzień jest kluczowy
 2. Podczas treningu w lesie usłyszeli dziwne dźwięki. Czym prędzej rzucili się na ratunek, przed ich oczami stanął dobijający widok
 3. Ich już nie zobaczymy w telewizji. Największe hity, które zdjęto z ekranów przez koronawirusa
   
   

Następna strona