Andrzej Duda po zakończeniu wiecu powiedział kilka słów wprost do mikrofonu. Wielu poczuło się rozczarowanych

Wiec wyborczy: Słowa Andrzeja Dudy
Andrzej Iwanczuk Reporter
Wstecz

1 z 7

Dalej

Wiec wyborczy: Kontrowersyjne słowa Andrzeja Dudy

Wiec wyborczy Andrzeja Dudy był w centrum zainteresowania wszystkich Polaków, którzy przez ostatnie tygodnie śledzili działania kampanijne obecnego prezydenta. Słowa wypowiadane przez polityka podczas spotkań z wyborcami, niejednokrotnie budziły ogromne kontrowersje. Wczoraj Andrzej Duda zabrał głos na ten temat. Wiele osób poczuło się rozczarowanych.

Wypowiedzi Andrzeja Dudy z kampanii wyborczej przejdą do historii. Nie ma osoby, która nie słyszałaby opinii na temat człowieczeństwa osób LGBT oraz seksualizacji polskich dzieci. Dehumanizacja osób, które przejawiają wartości niezgodne z poglądami polityka, to niejedyne, co zarzuca się Andrzejowi Dudzie. Prezydent przyrównał rywali politycznych do SARS-CoV-2, koronawirusa, który od początku roku zabił setki tysięcy osób na całym świecie.

W kampanii nie zabrakło także wątków antyniemieckich oraz słów obrażających byłych sędziów Sądu Najwyższego. Ostatnio środowisko medyczne było zszokowane opinią prezydenta na temat obowiązkowych szczepień. Zarzucono mu fakt, że antyszczepionkowe wypowiedzi głowy państwa mogą być niebezpieczne dla osób, które się nimi zainspirują.

Dużym szokiem dla Polaków było również ułaskawienie mężczyzny skazanego za przestępstwo seksualne popełnione na małoletniej córce. Akt łaski ze strony Andrzeja Dudy dotyczył skrócenia zakazu zbliżania do osób pokrzywdzonych. Wiec wyborczy był dla prezydenta momentem, w którym mógł odnieść się do zarzutów stawianych mu przez przeciwników. Polityk zabrał głos, czym zszokował część obywateli.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co mówił Andrzej Duda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bolesna prawda wyszła dopiero po latach. Chodzi o serial „Czterej pancerni i pies”
  2. Jak złożyć protest wyborczy? Kilka prostych kroków na zgłoszenie podejrzanych działań przy wyborach
  3. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  4. Horoskop apolliński jest jeszcze bardziej szczegółowy niż tradycyjny. Nie potrzeba daty urodzin, by wszystko wiedzieć

Źródło: Fakt

Następna strona