W te święta popłynęło wiele łez. Wspominamy tych, którzy odeszli w Boże Narodzenie 2019, na zawsze pozostaną w naszych sercach

Wiadomości o tym, że odeszli, wstrząsnęły milionami osób
.
Wstecz

1 z 11

Dalej

Wiadomości o tym, że odeszli, wstrząsnęły milionami osób

Wiadomości płynące z mediów w Wigilię lub Boże Narodzenie były nader przytłaczające. Fani co chwilę dowiadywali się, że ktoś z ich ulubieńców nie żyje. To straszne, niektórzy zmarli w zadziwiająco młodym wieku.

Wiadomości o odejściu osób znanych i lubianych nigdy nie są miłe. Osoby, które odeszły w święta Bożego Narodzenia, miały ogromny wpływ na popkulturę, kinematografię, a nawet historię Polski. Nie brakuje też osoby, której losy śledziła cała Polska.

Niektórzy umierali ze starości, inni w wyniku ciężkiej choroby. Jedna ze znanych osób zdecydowała się na samobójstwo w pierwszy dzień świąt - do tej pory fani spekulują, co mogło mieć aż taki wpływ na tragiczną decyzję.

Rodziny do tej pory nie mogą pogodzić się z odejściem bliskich - czy był to dramat, czy też naturalna kolej rzeczy, dla wielu osób święta nie były już takie same. Kolejne również na takie się nie zapowiadają.

Osoby, które odeszły w czasie świąt 2019 roku można poznać klikając kolejne slajdy w galerii. To smutne, że nie ma ich tu z nami, wszystkie miały plany, których już nie ziszczą.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą osobę, której życie zakończyło się w święta Bożego Narodzenia.

Zobacz także:

  1. Najbrzydszy pies na świecie? Mieszanka pitbulla i rottweilera nie wygląda jak inne psy, jego wygląd przeraża
  2. Wygląda jak pizza, ale nią nie jest. Po odkrojeniu kawałka prawda wychodzi na jaw, a gościom opadają szczęki
  3. Badacze prześwietlili 1000-letni posąg. W środku zobaczyli coś, co zwaliło ich z nóg
  4. Najbardziej dramatyczne rozwody i rozstania roku. Wiśniewski, Górniak, Bieniuk, Wieniawa i inni

Źródło: Pikio, Google

Następna strona