W lesie pojawił się okropny stwór, widok może wywołać koszmary. Wiadomo, czym jest

Wiadomości
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Wiadomości dobiegające z Półwyspu Malajskiego są wręcz niesamowite. W jednym z lasów znaleziono bowiem małe stworzenie, które z miejsca wywołało niemałą sensację. Osoby, które napotkały go na swojej drodze, nie miały z początku pojęcia czym może być ta okropna istota. Ciężko nawet powiedzieć, czy jest to w ogóle jakieś zwierzę, czy po prostu potwór, jakie spotyka się jedynie na filmach i w koszmarach. Na szczęście szybko wyjaśniło się z czym ludzie mieli do czynienia.

Wiadomości ze świata potrafią zszokować. Wszyscy byli przerażeni, gdy ktoś przyniósł tego potwora z lasu. Tę różową istotkę z ogonkiem okrzyknięto dzieckiem wilkołaka. Jej wygląd miał być w stu procentach potwierdzeniem tego podejrzenia. Niemal każdy element jej wyglądu się zgadzał. Ogon, pazury, kły i skóra pokryta sierścią. Nikt jednak nie potrafił wyjaśnić, gdzie znajdują się jego rodzice i w jaki sposób doszło do poczęcia tej istoty. Pierwsze wpisy na temat małego potworka pojawiły się w indonezyjskich serwisach. Twierdzono tam, że jej narodziny to wynik zalotów pomiędzy kobietą a lwem, co miało zwiastować koniec świata. Koniec świata jednak nie nadszedł, a nierozwiązana zagadka wciąż spędzała sen z powiek.

Ta istotka wygląda, jakby pochodziła z innej planety. Miłośnicy wszelakich teorii zaczęli snuć przeróżne domysły. Piszą, że coś takiego może być wynikiem medycznych eksperymentów lub nawet dziełem Szatana. Bestia znaleziona w Malajskich lasach wywołała wśród internautów zażartą dyskusję. W internecie napisano, że potwór trafił do tajnego laboratorium, gdzie przeprowadzane są na nim eksperymenty. Przedstawiamy niezwykłą historię małej bestii oraz tłumaczymy, kim tak naprawdę jest.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najbardziej odmładzające jedzenie. 10 produktów spożywczych, które czynią cuda
2.Tak zwyciężyła Viki Gabor. Najpiękniejsze momenty z Eurowizji Junior, serce rośnie z dumy
3. Były słodkimi maleństwami, ale dorosły i zmieniły się nie do poznania. Już nie są urocze ani bezbronne, strach koło nich przejść

 

Następna strona