W lesie pojawił się stwór jak z najgorszych koszmarów. Już wiadomo, czym jest

Wiadomości
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Wiadomości dobiegające z Półwyspu Malajskiego sprawiają, że włos jeży się na głowie. W jednym z lasów znaleziono małe stworzenie, które wywołało ogromną sensację. Nikt nie wiedział, czym jest ta istota i do jakiego gatunku się zalicza. Wyglądał jak potwór z najgorszych koszmarów, ale ostatecznie udało się ustalić, czym jest. Może część z Was się domyśla, nie mniej jednak dla każdego będzie to nie lada zaskoczenie.

Wiadomości ze świata potrafią zszokować. Wszyscy byli przerażeni, gdy ktoś przyniósł tego potwora z lasu. Tę różową istotkę z ogonkiem okrzyknięto dzieckiem wilkołaka. Jej wygląd miał być w stu procentach potwierdzeniem tego podejrzenia. Niemal każdy element jej wyglądu się zgadzał. Ogon, pazury, kły i skóra pokryta sierścią. Nikt jednak nie potrafił wyjaśnić, gdzie znajdują się jego rodzice i w jaki sposób doszło do poczęcia tej istoty. Pierwsze wpisy na temat małego potworka pojawiły się w indonezyjskich serwisach. Twierdzono tam, że jej narodziny to wynik zalotów pomiędzy kobietą a lwem, co miało zwiastować koniec świata. Koniec świata jednak nie nadszedł, a nierozwiązana zagadka wciąż spędzała sen z powiek.

Ta istotka wygląda, jakby pochodziła z innej planety. Miłośnicy wszelakich teorii zaczęli snuć przeróżne domysły. Piszą, że coś takiego może być wynikiem medycznych eksperymentów lub nawet dziełem Szatana. Bestia znaleziona w Malajskich lasach wywołała wśród internautów zażartą dyskusję. W internecie napisano, że potwór trafił do tajnego laboratorium, gdzie przeprowadzane są na nim eksperymenty. Przedstawiamy niezwykłą historię małej bestii oraz tłumaczymy, kim tak naprawdę jest.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najbardziej odmładzające jedzenie. 10 produktów spożywczych, które czynią cuda
2.Tak zwyciężyła Viki Gabor. Najpiękniejsze momenty z Eurowizji Junior, serce rośnie z dumy
3. Były słodkimi maleństwami, ale dorosły i zmieniły się nie do poznania. Już nie są urocze ani bezbronne, strach koło nich przejść

 

Następna strona