Wiadomo czym są stworzenia na zdjęciu. Powalający widok

Wiadomości ze świata nauki są przerażające
Top View Viral
Wstecz

1 z 12

Dalej

Wiadomości ze świata nauki są przerażające

Wiadomości ze świata nauki nie zawsze są pozytywne. Zazwyczaj naukowcy dzielą się swoimi sukcesami czy badaniami, które mogą zmienić świat lub np. pokonać nieuleczalne nowotwory. Czasem w laboratoriach powstają jednak przerażające krzyżówki.

Wiadomości o genetycznych eksperymentach publikowane są raczej rzadko - zazwyczaj wywołują skrajne opinie u osób, które się o nich dowiedziały. Wiele z nich uważa, że naukowcy "bawią się w Boga" tworząc nowe krzyżówki zwierząt, które w zwykłych okolicznościach przyrody nie miałyby szans na zrodzenie się i dalsze przetrwanie.

Modyfikowanie kodu genetycznego to nie zabawa. Badacze zazwyczaj tłumaczą się, że robią to w dobrej wierze, jednak krzyżówki, jakie można zobaczyć w galerii, wcale na to nie wskazują. Zmienianie wyglądu płazów i gadów, łączenie odrębnych gatunków ssaków, wstrzykiwanie szkodliwych substancji do embrionów: to wszystko dzieje się w setkach laboratoriów.

Na skutek krzyżówek powstają zwierzęta, które nie zawsze mają nawet szansy przeżyć. Są trzymane w niehumanitarnych warunkach i wystawiane na nowe, często stresujące bodźce. Niektóre z eksperymentów sprawdziły się też na tyle, że zostały włączone do stałej hodowli. Możemy nie być świadomi, że spożywamy mięso ze stworzenia po dziesiątkach modyfikacji.

Przerażające jest to, że eksperymenty genetyczne trwają w najlepsze - czasami interesują się nimi obrońcy praw zwierząt, jednak setki z nich są skrzętnie ukrywane. Potem powstają takie krzyżówki, jak te widocznie w galerii.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze szokujące stworzenie.

Zobacz także:

  1. Niesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowej
  2. Nie widziały w lustrze, że mają za ciasne spodnie? Poniżające zdjęcia trafiły do sieci
  3. 14 najdziwniejszych zdjęć w historii. Odbierają mowę
  4. Pies przykuwa spojrzenia wszystkich przechodniów. Wszystko przez jego fryzurę, wygląda nieziemsko

Źródło: Jest pozytywnie

Następna strona