5 rzeczy, których para młoda pod żadnym pozorem nie powinna robić na swoim weselu. Nie wszystkie są tak oczywiste

Weselna zabawa
Unsplash/ Alasdair Elmes @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Wesele wiąże się z regułami

Wesele teoretycznie powinno być najlepszą imprezą w życiu dla pary młodej. W końcu to moment wyjątkowego świętowania miłości i początku nowego wspólnego życia. Jak wiadomo poprzedzają go miesiące przygotowania. Wszystko zaplanowane jest w najmniejszych szczegółach. Są jednak rzeczy, o których nowożeńcy powinni pamiętać. Tych 5 rzeczy para młoda nie powinna robić pod żadnym pozorem na swoim weselu. Nie wszystkie są takie oczywiste. 

Wesele to wyjątkowy dzień, który para młoda zapamięta do końca swojego życia. Nowożeńcom powinno również zależeć na tym, żeby ich goście świetnie się bawili. Ta impreza to zwykle gigantyczny wydatek. Przygotowania ciągną się miesiącami, a w ekstremalnych przypadkach latami. Każdy chce, żeby ten dzień był związany z niezapomnianymi wrażeniami. 

Istnieje cała masa ślubnych i weselnych zwyczajów, które znane są każdemu, kto kiedykolwiek uczestniczył w imprezie tego typu. Wszyscy wiedzą, jakie są zabawy weselne, kiedy na parkiecie pojawia się tort, a także co oznacza złapanie welonu przez dziewczynę. Te tradycje przez lata umacniane były w polskiej kulturze i właśnie dlatego są one powszechnie znane i akceptowane. 

W ostatnim czasie doszło parę nowych weselnych trendów. Coraz więcej par rezygnuje bowiem z alkoholu, część decyduje się na wegetariański catering, a także nie wynajmuje wodzireja. Jednak są rzeczy, których pod żadnym pozorem para młoda nie powinna robić na swoim weselu.

Wydaje się, że taki przewodnik jest zbędny i wszyscy nowożeńcy doskonale wiedzą, jak postępować, żeby bawić się świetnie na tej wyjątkowej imprezie. Jednak czasem dopiero po czasie dociera do nich, że podczas ceremonii popełnili kluczowy błąd, który być może zaważył na sukcesie całego wesela. Nikt nie chce bowiem zapamiętać tego dnia, jako rozczarowania. 

Żeby maksymalnie wykorzystać ten czas, para młoda powinna pamiętać o kilku zasadach, a także unikać robienia tych konkretnych rzeczy. Wtedy szanse na to, że wszystko pójdzie zgodnie z planem są bardzo duże. Jeżeli ktoś planuje w najbliższym czasie wziąć ślub i myśli, że jest świetnie przygotowany do ceremonii i gotowy na każdą ewentualność, powinien sprawdzić swoją wiedzę. 

Kliknij "Następna strona", żeby dowiedzieć się co znajduje się na pierwszym miejscu listy.

 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  2. Duchowny adoptował 70 dzieci, myśleli, że jest święty. Okazało się, że za zamkniętymi drzwiami zgotował im piekło
  3. Przedszkolanki nie chcą 2-letniej Zosi w żłobku. Ich tłumaczenie jest tak żenujące, że aż robi się przykro

 

Źródło: Papilot

Następna strona