20-latka wyszła za martwego ukochanego. Zdjęcia ze ślubu przerażają

Wesele
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Wesele to przyjęcie, na które czeka w swoim życiu większość kobiet. Panie często jeszcze jako małe dziewczynki marzą o księciu z bajki. Pewna mieszkanka Stanów Zjednoczonych miała jednak nieco inne wyobrażenie wymarzonego ukochanego. Ją od zawsze fascynował temat zombie. Postanowiła więc stanąć przed ołtarzem ze swoim martwym ukochanym. Zdjęcia z tej nietypowej ceremonii wstrząsnęły całym światem - czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliście.

Wesele zawsze jest wyjątkową uroczystością dla dwojga zakochanych, którzy tego dnia chcą wyznać sobie miłość i wierność do końca życia. Przygotowania do tego dnia często zajmują wiele miesięcy. Nierzadko nawet mężczyźni dają się ponieść radosnym emocjom związanym z wyczekiwaniem na powiedzenie sakramentalnego "tak". W tym przypadku również mogłoby to wyglądać podobnie, gdyby tylko pan młody był żywy. Większość ludzi patrząc na te zdjęcia, zastanawia się, jak mogły brzmieć słowa przysięgi małżeńskiej, bo na pewno nie "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci".

20-letnia Felicity Kadlec to dziewczyna, której miłość budzi ogrom kontrowersji. Mieszkanka Massachusetts zdecydowała się na ceremonię, jakiej z pewnością wielu jeszcze nie widziało. Dziewczyna zdobyła bardzo dużą popularność dzięki opublikowanym z tego wydarzenia zdjęciom, które w mgnieniu oka obiegły sieć. Jej nietypowe wesele jest na językach ludzi z całego świata.

Okazuje się jednak, że jedno wydarzenie mogło szczególnie zaważyć na tym, że zdecydowała się podjąć tak szokującą decyzję. Ludzie często zastanawiają się, co na to wszystko jej rodzice. Nam udało się dotrzeć do informacji, jaka była ich reakcja na wymysł swojej córki.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy zdjęcia z tej nietypowej uroczystości. Według dziewczyny, jej wybranek ma 37 lat. Oceńcie sami, czy rzeczywiście na tyle wygląda.

Kliknij "Następna Strona", żeby poznać szczegóły tej zadziwiającej historii.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Żony Wiśniewskiego zdradzają jaki jest naprawdę. Po słowach Tajner włosy stają dęba
2. Przestrzegali ją przed tragedią. Zostawiła noworodka z "maszyną do zabijania", widok po powrocie ściął kobietę z nóg
3. 70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania
 
 
 

Następna strona