Powalające zdjęcia z rosyjskich ślubów. Widać, że ten kraj to stan umysłu, ale przy ostatnim zdębiejecie

Wesele
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 27

Dalej

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdego. Warto więc z tej uroczystości mieć pamiątkę, która zostanie na lata. Najczęściej są to zdjęcia i filmy, które później przegląda się przy okazji każdego rodzinnego spotkania. Zdjęcia tych Rosjan przebiły chyba wszystkie inne ślubne pamiątki. Jak je zobaczycie, odbierze Wam mowę, ten kraj to ewidentnie stan umysłu.

Wesele to ważna uroczystość dla młodej pary, która zawsze stresuje się tym, żeby wszystko w tym dniu wyszło jak najlepiej. Zazwyczaj planowany jest przez lata i urządzany z wielką pompą. Wiadomo, że Rosjanie lubią zaszaleć, a te zdjęcia są na to prawdziwym dowodem.

Zazwyczaj wszystko się bardzo dokładnie planuje. Od ceremonii aż po sesję zdjęciową, która będzie idealną pamiątką. Pary często pozują w ślubnych kreacjach i plenerze. Fotograf dokłada wszelkich starań, żeby zdjęcia były naprawdę dobre. Często dostosowuje się do sugestii młodej pary, bo przecież to oni mają być zadowoleni z efektu końcowego. Niektórych jednak mocno poniosło, przez co te fotografie są tak abstrakcyjnymi obrazami, że aż ciężko uwierzyć w to, że ktokolwiek chciał mieć taką pamiątkę z tak ważnego dnia.

Rosjanie przeszli sami siebie, wymyślając tak nietypowe inscenizacje. Udało nam się zdobyć 25 szokujących zdjęć, ale obawiamy się, że jest ich dużo więcej i chyba znaczna większość rosyjskich małżonków może pochwalić się tego typu pamiątkami wesela. Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia naszej galerii, jak zobaczycie ostatnie zdjęcie, dosłownie zdębiejecie.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Połączył koty z innymi, często dziwnymi zwierzętami. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, te krzyżówki powalają na kolana
2. 7 lat temu była wyniszczona, zerwała ze śmiertelnym nałogiem. Dzisiaj nie przypomina samej siebie, wzdychają do niej wszyscy mężczyźni
3. Chcesz zgubić zbędne kilogramy? Te 10 metod sprawi, że już wkrótce będziesz cieszyła się cudowną sylwetką
 

Następna strona