Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim "martwym" ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Ślub
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Wesele jest przyjęciem, na które czeka większość kobiet. Panie często jako małe dziewczynki wyobrażają sobie swój wymarzony ślub, mierzą sukienkę swojej mamy czy babci i czekają na księcia z bajki, który skradnie ich serce. Pewna mieszkanka Stanów Zjednoczonych o księciu z bajki na pewno nie marzyła, za to pragnęła ślubu z zombie! Postanowiła stanąć przed ołtarzem ze swoim "martwym" ukochanym. Zdjęcia z tej nietypowej ceremonii wstrząsnęły całym światem, czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliście.

Wesele to zawsze wyjątkowa uroczystość dla obojga zakochanych. W końcu mówi się o nim jak o najważniejszym dniu w życiu zakochanych, a przygotowania do ceremonii często zajmują wiele miesięcy. Zazwyczaj nawet mężczyźni dają się ponieść radosnym emocjom związanym z wyczekiwaniem na powiedzenie sakrementalnego "tak". Tym razem prawdopodobnie również by tak było, gdyby tylko pan młody był żywy. Większość ludzi patrząc na te zdjęcia, zachodzi w głowę, jak mogły brzmieć słowa przysięgi małżeńskiej, bo na pewno nie "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci".

20-letnia Felicity Kadlec jest dziewczyną, której miłość budzi wiele kontrowersji. Mieszkanka Massachusetts zdecydowała się na ceremonię, jakiej z pewnością wielu jeszcze nie widziało. Dzięki opublikowanym fotografiom, które szybko obiegły sieć, dziewczyna zdobyła niebywałą popularność. Okazuje się jednak, że jedno wydarzenie mogło zaważyć na jej decyzji. Ludzie zastanawiają się, co na to jej rodzice. Nam udało się dotrzeć do informacji, jaka była ich reakcja na wymysł swojej córki.

Co prawda miłość to miłość, ale to jest już chyba zdecydowanie przesadą. 20-latka wyszła za mąż za Kelly’ego Rossi. Kim jest jej wybranek? Dowiecie się na kolejnych stronach naszej galerii. Dziewczyna uważa, że jej partner ma 37 lat. Czy na tyle wygląda? Oceńcie sami. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy fotografie i szczegóły tej nietypowej sytuacji.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, kiedy zakochani się poznali.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Lucy z "Rancza" rozwiodła się z mężem przez aktorkę z "M jak miłość"? Romans, który wstrząsnął mediami
2. Jej narzeczony zmarł straszną śmiercią tuż przed ślubem. Jednak panna młoda nie anulowała sesji ślubnej, a te zdjęcia miażdżą serce
3. Co się dzieje z organizmem osób codziennie pijących kawę? Będziecie zdumieni

Następna strona