Na jej wesele przyszło 600 osób, a suknia ślubna powala. 5 krawcowych szyło ją pół roku, kreacja ma aż 40 metrów

Wesele wyjątkowejpanny młodej
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wesele z wyjątkową suknią ślubną

Wesele nie może obejść się bez kilku ważnych elementów. Suto zastawiane stoły i muzyka sprzyjająca tańcom do samego rana to tylko niektóre z nich. Zapewne większość kobiet dodałaby też idealną suknię ślubną - w końcu tylko jeden raz w życiu maja okazję bawić się w niezapomnianej kreacji. Pewna panna młoda postanowiła, że jej ubiór będzie wyjątkowy, a pracowało nad nim aż 5 szwaczek. Efekty ich starań są powalające.

Wesele to najważniejszy dzień w życiu chyba każdej kobiety. Panny młode dokładają wszelkich starań, aby wyglądać zjawiskowo podczas tej niepowtarzalnej imprezy. Spędzają długie godziny u kosmetyczki, testują różne makijaże, dobierają fryzury i śledzą trendy w manicurze. Najważniejszym elementem jest jednak suknia ślubna. Ta ona skupi na sobie wzrok wszystkich gości, a przede wszystkim pana młodego. Nic zatem dziwnego, że na poszukiwania odpowiedniej kreacji narzeczone wybierają się nawet na kilkanaście miesięcy przed datą ślubu. Nie wszystkie kobiety chcą jednak kupować gotowy produkt z salonu.

Dana Wally z Libanu nie chciała standardowej kreacji. Dokładnie zaplanowała strój, jaki chce mieć na swoim weselu. Stworzyła szczegółowy projekt, do którego zaangażowała aż 5 najlepszych szwaczek w kraju. Krawcowe szyły zjawiskową suknię przez pół roku, a efekt ich pracy na wszystkich robi ogromne wrażenie. Suknia ma aż 40 metrów długości, a wykonana została ze złotego materiału odbijającego każdy promień światła. Obcisły gorset podkreśla smukłą talię, a rozszerzająca się spódnica nadała pannie młodej wyglądu prawdziwej księżniczki. Wszystko uzupełnia bogato zdobiony welon i naszyjnik w pasującym kolorze.

- Wzięłam pod uwagę każdy drobiazg, od stylu sukienki po muzykę, piosenki, które będą towarzyszyć oficjalnej części ceremonii ślubnej - powiedziała Libanka.

Dana zadbała też o wystrój wiktoriańskiej sali i dobór muzyki. Dokładnie zaplanowała także menu dla 600 osób, które zaprosiła na swoje wesele. Wszystkie przygotowania zajęły jej okrągły rok, ale zdecydowanie było wartość poświęcić czas na skrupulatne przygotowania. Cała uroczystość wyglądała dokładnie tak, jak kobieta sobie wymarzyła. Sama suknia ślubna ponoć przerosła nawet jej najśmielsze oczekiwania, a o bajecznym ślubie mówią media na całym świecie.

Libanka już od dwóch lat jest szczęśliwą żoną, a od niedawna także matką malutkiego synka. Małżeństwo marzy teraz o drugim dziecku i bardzo by chwili, by tym razem na świat przyszła córka.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcia najbardziej zjawiskowej sukni ślubnej świata, która miała aż 40 metrów.

Następna strona