Jej 12-letni syn umierał, resztkami sił odprowadził ją do ołtarza. Rozrywające serce zdjęcia, trudno powstrzymać łzy

Wesele
Facebook/Kourageous Keith @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Wesele z synem prowadzącym do ołtarza

Wesele miało być najpiękniejszym dniem w jej życiu. Chciała, żeby byli na nim wszyscy, których kochała. Najbardziej na świecie kochała swojego umierającego synka, a on przed śmiercią chciał spełnić jedno, jedyne marzenie. Dzięki temu, że mama zrezygnowała z wystawnego ślubu w pięknej sali, udało się to zrealizować.

Wesele zazwyczaj jedną z najbardziej radosnych chwil w życiu każdej panny młodej. Ta kobieta jednak nie mogła się w pełni cieszyć ze swojego zamążpójścia - jej dziecko było w fatalnym stanie, niedługo miało umrzeć. Mimo to chłopiec pragnął odprowadzić mamę do ołtarza, by w tym najważniejszym dniu wesprzeć ją swoją obecnością i wykonać ważną czynność podczas ceremonii. Kobieta postanowiła pomóc w realizacji tego marzenia.

Nie można powiedzieć, że poszła mu na rękę rezygnując z eleganckiej ceremonii ślubnej - wiedziała, że jego dni są policzone, że każda sekunda spędzona razem, może być tą ostatnią. Każda matka, która musi patrzeć na to, jak jej ukochane dziecko odchodzi, jest tak ciężkim przeżyciem. Podobnie było tez w tym przypadku, bowiem mama 11-latka nie myślała wcale nad planowaniem przyjęcia.

Mimo to odbyła się bardzo wzruszająca uroczystość, a fotografie pokazują, jak wiele emocji towarzyszyło zarówno chłopcu, jak i jego matce. To wyjątkowo poruszające zdjęcia, które z łamią serce. Patrzą na ogromną miłość umierającego syna nie da się powstrzymać łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ASTRONOMICZNA suma za miejsce na cmentarzu. Parafianie piszą do kurii
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: popularne

Kliknij "Następne zdjęcie", żeby poznać całą historię.

Następna strona