21 najgorszych zdjęć z wesela, które zdecydowanie nie nadają się do rodzinnego albumu. Nr 9 to nasz faworyt!

Wesele
.
Reklama
Wstecz

1 z 23

Dalej

Wesele i poprzedzający je ślub to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu człowieka, a państwo młodzi dokładają wszelkich starań, by dopiąć wszystko na ostatni guzik tak, żeby goście byli zadowoleni i sama ceremonia była warta zapamiętania. Szczególnie pomocny w tym może być dobry fotograf, którego zatrudnienie jest jednym z kluczowych działań, przy organizacji wesela. Profesjonalista potrafi uchwycić te najpiękniejsze i najkoszmarniejsze chwile. Prezentujemy kompilację najśmieszniejszych i najbardziej koszmarnych weselnych wpadek.

Wesele jest dla wielu najważniejszym przyjęciem, które urządzamy w życiu. Państwo młodzi, ich rodzina i przyjaciele stają na głowach, by uroczystość została dobrze zapamiętana, a goście bawili się wyśmienicie. To bardzo ważne, bo w grę wchodzą duże pieniądze. Według statystyk wesele w Polsce menu dla setki gości może kosztować organizatorów nawet 33 tysiące złotych! 

Niestety zaproszeni goście czasem nie potrafią docenić starań państwa młodych i zachować się stosownie do podniosłej atmosfery przyjęcia. Zdarza się też, że to organizatorzy się zapominają, szczególnie kiedy na stołach pojawią się butelki z alkoholem. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że napoje procentowe potrafią wyzwolić skrywane pokłady energii i nawet z największego nudziarza zrobić pierwszego tancerza przyjęcia. Właśnie takie momenty uwielbiają wychwytywać zatrudnieni weselni fotografowie. Dzięki nim możemy podziwiać największe wariactwa, które mogą dziać się na weselach. 

Niektóre weselne fotografie mogą okazać się po prostu niewytłumaczalne. W różnych kręgach kulturowych panują dziwne, niezrozumiałe dla Europejczyka weselne i ślubne zwyczaje, które zostają uwiecznione na kliszy. Przygotowaliśmy galerię takich ciężkich do wyjaśnienia zdjęć.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć rozbrajające zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 20 panien młodych, które zdecydowanie powinny powiedzieć NIE przy wyborze sukni ślubnej. 19 zdjęcie to prawdziwy sztos
2. Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami. Zobacz co zastali, kiedy wrócili chwilę później, 17 powalających zdjęć
3. 18 zdjęć, które udowadniają, że nie każda kobieta powinna nosić leginsy. 10 zdjęcie to już przegięcie!

Następna strona