Panny młode płakały, gdy zobaczyły swoje torty weselne. Paskudne, sam ich widok powoduje mdłości

Wesele
.
Wstecz

1 z 15

Dalej

Wesele jest bardzo wyjątkowym dniem dla każdego, a w szczególności dla pary młodej. Młodzi często nawet latami przygotowują swoje wymarzone ceremonie. Wszyscy chcieliby, aby ten dzień przebiegł tak, jak sobie go wymarzyli, niestety nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Te panie płakały, jak zobaczyły swoje weselne torty. Ich widok przyprawia o mdłości.

Wesele zawsze jest niesamowitą ceremonią, którą poprzedzają mnóstwa przygotowań i sytuacji stresowych, które są wręcz nieuniknione. Oprócz konieczności załatwiania wszystkich formalności i dopinania najmniejszych szczegółów jednym z najważniejszych elementów tego wydarzenia jest tort weselny.

Gdy tylko zbliża się sezon wesel, cukiernicy zawsze mają ręce pełne roboty. Przez wymyślne pomysły młodej pary, nie wszyscy fachowcy są w stanie spełnić ich oczekiwania wobec wyrobów. Czasami wskutek tego na weselu dochodzi do ogromnego rozczarowania.

Aż ciężko wyobrazić sobie co czuły panny młode, które zobaczyły te torty. Ich oczy momentalnie zalały się łzami, a ze wstydu chciały zapaść się pod ziemię. Mimo wszelkich starań nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak to sobie zaplanujemy. Jedno jest pewne: te pary na pewno nie planowały takiego wyglądu swoich tortów. Na widok niektórych z nich goście dosłownie pękali ze śmiechu, parze młodej jednak nie było zbyt wesoło. Mimo wszystko mogą mieć pewność, że tego wesela nikt nie zapomni - zostanie ono w pamięciach gości na długie lata. Przedstawiamy najgorsze torty weselne wszech czasów.

Kliknij "Następna Strona", żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 ras psów, które lepiej trzymać z daleka od dzieci. Nie nadają się dla rodzin, skutki mogą być opłakane
2. Zdjęcia psa w żałobie rozdzierają serce. Widok, po którym długo nie można dojść do siebie
3. Pamiętacie wycieńczonego chłopca ze zdjęcia? Po adopcji już tak nie wygląda, powalające zdjęcia
4. Ich córeczkę uznano najpiękniejszą dziewczynką świata. Trudno oderwać od niej wzrok, ma hipnotyzującą urodę

Następna strona