Zachowały się w najgorszy możliwy sposób. 15 panien młodych, które wolałyby zapomnieć o swoim weselu

Wesele
ciekawi24
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

(Nie)zapomniane wesele

Wesele ma być niezapomnianym wydarzeniem. Każda panna młoda, która planuje ceremonię zaślubin i towarzyszącą jej imprezę, chce by ten dzień był niezapomniany. Kobiety robią więc wszystko, by sprostać temu zadaniu. Z roku na rok poprzeczka podnoszona jest coraz wyżej, a zaskoczyć weselnych gości jest coraz ciężej. Panująca moda na klasyczne i eleganckie przyjęcia nie objęła tych 15 panien młodych, które chciałyby raczej zapomnieć o przyjęciu. 

Alkohol wypity przez te kobiety sprawił, że ich wesele zmieniło się w przyjęcie, o którym chciałyby zapomnieć. O ile w ogóle na drugi dzień cokolwiek pamiętały. Panny młode przedstawione na zdjęciach w galerii postanowiły bawić się na całość i nie żałować ani kropli szampana czy innych podawanych przez eleganckich kelnerów trunków. 

Pierwsza fotografia pokazuje jakiego stylu zdjęć można oczekiwać w tej galerii. Panny młode nie wykazały się ostrożnością z alkoholem, przez co ślubny fotograf miał ręce pełne roboty. Pierwsza pani, która podczas sesji zdjęciowej ucięła sobie drzemkę na chodniku, to zaledwie wstęp do wyjątkowo żenujących fotografii ślubnych. 

Goście, którzy byli świadkami takich zachowań panien młodych, na pewno nie zapomną wyjątkowego wesela, które dla nich będzie niezapomniane. Panny młode mogą co najwyżej obejrzeć te zdjęcia, by przypomnieć sobie, jak dobrze się bawiły. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejną pannę młodą, która raczej nie zapamiętała swojego wesela. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowej
  2. Wydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacji
  3. Wiadomo czym są stworzenia na zdjęciu. Powalający widok

źródło: ciekawi24

Następna strona