Wzięła ślub ze swoim "martwym" ukochanym. Zdjęcia z wesela przechodzą ludzkie pojęcie

wesele
screen/dailymail.co.uk
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ta para miała prawdziwie mroczne wesele. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Chociaż zazwyczaj wesele kojarzy nam się z jasnymi barwami oraz ceremonią w kościele, zdarzają się wyjątki. Uroczystość tej pary była prawdopodobnie jednym z najmroczniejszych wydarzeń, jakie można sobie wyobrazić.

Rodzice zawsze marzą o tym, aby wesele ich córki było wyjątkowe. Dlatego mają też pewne oczekiwania związane z jej partnerem i własnym przyszłym zięciem. Większość rodziców na pewno marzy o tym, by mąż ich córki potrafił się odpowiednio zachować, był odpowiedzialny i zawsze służył pomocą swojej żonie. Powinien być też - przede wszystkim - żywy.

Wesele tej 20-latki niekoniecznie mogło zachwycić jej rodziców, ale na pewno przyniosło rozgłos młodej parze. Takie wydarzenia to okazja do podjęcia tematu - czy miłość może mieć jakiekolwiek ograniczenia. Bohaterka tego ślubu, Felicita Kadlec z pewnością uważa, że nie ma. Świadczy o tym choćby dobór partnera. 

Wesele, które wyprawili Felicita Kadlec oraz Kelly Rossi z pewnością można zaliczyć bardzo osobliwych. Dziewczyna jednak dawna była zauroczona swoim wybrankiem. W tym przypadku jednak teściowie mogą mieć kilka zastrzeżeń co do zięcia. Mężczyzna - o ile można tak o nim powiedzieć - nie zupełnie wpisuje się w ramy ideału. Jednak trzeba przyznać, że para młoda zna się już od bardzo dawna i może mieć do siebie zaufanie.

Wbrew stereotypom i uprzedzeniom, wesele Felicity i Kelly'ego to historia o wiele bardziej skomplikowana, niż można by przypuszczać. Relacja dziewczyny i jej nietypowego męża doprowadziła do powstania jednego z najdziwniejszych związków, o jakich mogliście usłyszeć.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się więcej o tej dziwnej parze

źródło: Daily Mail

Zobacz także:

  1. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  2. Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich
  3. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń

Następna strona