Zapłaciła krocie za tort weselny. Kiedy go zobaczyła była wściekła, cukiernik okrutnie sobie zakpił

Wesele
facebook
Wstecz

1 z 12

Dalej

Przykłady najgorszych tortów weselnych

Wesele zbliżało się wielkimi krokami. Panna młoda po podjęciu już wszystkich decyzji myślała, że wszystko ma zapięte na ostatni guzik. Niestety, jak wiadomo, rzeczy nie zawsze dzieją się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Tort weselny jest jednym z przykładów, który sprawia, że panny młode się jednoczą. Przykłady nieudanych ciast, które zrujnowały wesele jest w sieci wiele. 

Wybrała najlepszą cukiernię w mieście bo chciała, żeby jej wesele było wyjątkowym wydarzeniem dla niej, pana młodego i gości. Tort weselny, który miał przygotować jej wyjątkowo uzdolniony cukiernik, nie był skomplikowany do przygotowania. Mężczyzna miał wiele czasu na przygotowanie go, a także panna młoda przekazała mu zdjęcie przedstawiające tort, którym miał się inspirować przy tworzeniu deseru na wesele. 

Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Tort znacznie odbiegał od tego, jak miał wyglądać. Załamana panna młoda nie miała innego wyjścia i musiała na swoim weselu podać nieestetycznie prezentujący się tort. Kiedy podzieliła się swoją historią w sieci, okazało się, że więcej młodych par słono zapłaciło za torty, które okazały się rozczarowaniem. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejne najgorsze torty weselne. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Niezwykle uroczy owczarek niemiecki. Ma już 2 lata, a wygląda jak szczeniak
2. Kosztuje kilka złotych, a działa cuda. Wybiela zęby, leczy kaca i problemy żołądkowe
3. Nigdy nie wkładaj ich do zmywarki. Jeśli tak robisz, popełniasz ogromny błąd
4. Potrawy z PRL, których nigdy nie zapomnimy. Na samo wspomnienie cieknie ślinka
źródło: facebook

Następna strona