Walduś Kiepski toczy walkę swego życia. Może nawet trafić za kratki

Świat według Kiepskich
youtube.com/PUDELEK
Wstecz

1 z 10

Dalej

Bartosz Żukowski, który odgrywa rolę Waldusia w przebojowym serialu Polsatu pt. "Świat według Kiepskich", zmagał się w ostatnich latach z poważnymi problemami w życiu osobistym. Od jakiegoś czasu prowadzi on walkę w sądzie ze swoją żoną, której nie chce dać rozwodu. To jednak nie wszystko. Małżeństwo ma również córkę, za którą aktor nie płaci alimentów. Zapraszamy do naszej galerii, w której przyjrzeliśmy się bliżej życiowej walce serialowego Waldusia.

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Pierwszy odcinek został wyemitowany 16 marca 1999 roku. Od tamtej pory aktorzy, którzy występują w produkcji, zyskali niesamowitą popularność. Wśród nich znalazł się Bartosz Żukowski, który gra postać Waldusia. Artysta zyskał wówczas wielbicieli m.in. dzięki swojemu charakterystycznemu śmiechowi.

Aktor po swoim sukcesie stale rozwijał się w telewizji. Jednak po pewnym czasie przerwał swoją karierę i zdecydował się wyjechać za zachodnią granicę naszego kraju. Ponoć wyjechał on za swoją ówczesną miłością, Ewą Coll. Para pobrała się po kilku latach znajomości, a w 2009 r. doczekała się również córki.

Niestety, po pewnym czasie łączące ich uczucie wypaliło się. Z tego powodu żona aktora ponad 3 lata temu zaplanowała rozwód, który do tej pory się nie odbył. Aktor cały czas znajduje sposoby, by przedłużyć postępowanie sądowe. Podobno na jednej z rozpraw żądał zmiany sędziego ze względu na to, że pochodził on z tej samej miejscowości, co jego żona.

Mówi się, że małżonka artysty znajduje się obecnie na skraju załamania nerwowego. Dla gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich również muszą to być ciężkie chwile. Za niepłacenie zasądzonych alimentów grozi mu nawet więzienie.

To jednak nie wszystko. Serialowy Walduś nie chce również płacić alimentów na swoją nieletnią córkę. Od kilku lat walczy jednak o przyznanie mu nad nią opieki. Pociecha aktora ma aktualnie zaledwie 9 lat i większość czasu spędza z mamą. Ewa Coll zdążyła sobie już ułożyć życie z innym mężczyzną. Jej wybrankiem został muzyk Kostek Yoriadis. Myślicie, że Żukowski również niedługo znajdzie nową miłość? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o rodzinnych problemach gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich".

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona