Najgorsze wakacyjne zwyczaje Polaków. Numer pięć przyprawia o ciarki na plecach

Wakacje to czas relaksu
Wikipedia czernik.jerzy
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wakacje obnażają największe wady Polaków

Wakacje trwają już od blisko miesiąca. Polacy korzystają z pięknej pogody i wysokich temperatur, wyjeżdżając w najpopularniejsze miejsca turystyczne w kraju. Tryumfy święcą oczywiście nadbałtyckie miejscowości. Fanów opalania i pluskania się w morzu nie brakuje. Ośrodki wczasowe pełne są spragnionych słońca plażowiczów. Niestety, relaks sprawia, że turyści pozwalają sobie naprawdę na wiele.

Co roku media obiegają informacje na temat tego, jak Polacy zachowują się podczas wakacyjnych wyjazdów. W tym roku urlopowe zwyczaje są zintensyfikowane. Powodem tej sytuacji jest panująca pandemia koronawirusa, która sprawiła, że większość rodaków zdecydowała się na wypoczynek na terenie kraju. Korzystają na tym przedstawiciele sektora medycznego, którzy podyktowali naprawdę wysokie ceny. Tegoroczny wypoczynek może być bardzo drogi. To jednak niejedyny problem.

W ubiegłych latach rozbawienie wywoływały zdjęcia, które przedstawiały popularność parawanów. Materiałowe osłony miały chronić plażowiczów przed wiatrem, piaskiem i piekącym słońcem. Ta moda bardzo szybko się rozpowszechniła. Niemal natychmiast przedmiot ten stał się podstawowym elementem wyposażenia każdego urlopowicza. Wiele osób, szczególnie wyjeżdżających w grupach, tworzyło prawdziwe areny odgradzające ich od innych turystów.

Irytowało to inne osoby, które miały problem z ulokowaniem się na plaży, a często także ze zwykłym przejściem obok plażowiczów. Okazuje się jednak, że parawany wcale nie są największym grzechem naszych rodaków. Jest zdecydowanie gorzej.

Kliknij "Następna strona", by poznać najgorsze zwyczaje Polaków

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert i Anna Lewandowscy zdradzili swoje najbardziej intymne sekrety. Niektóre z nich powalają
  2. Królowa życia oszpeciła sobie twarz? Fani mocno podzieleni, jej wygląd może powodować zamęt w głowie
  3. Kosztuje grosze a działa jak niewidzialna moskitiera przeciwko komarom. Każdy ma go w domu
  4. Zobaczył dziewczynkę, którą miał adoptować i nogi się pod nim ugięły. Nie mógł uwierzyć, już ją kiedyś widział

Źródło: Interia

Następna strona