W jakich filmach grał Robert Janowski? Czy porzucił aktorstwo na dobre?

robert janowski
Youtube.com/Maciej Orłoś
Wstecz

1 z 10

Dalej

Robert Janowski to aktor, piosenkarz, a przede wszystkim były prowadzący programu “Jaka to melodia?”. Przebojowy prezenter dorósł do rangi legendarnego, po ponad dziesięciu latach ogromnego zaangażowania, jakie włożył w teleturniej nadawany na antenie TVP. Mało kto pamięta, że Robert na początku swojej kariery występował w kilku filmach, serialach i w teatrze. Czy skończył z aktorstwem? Przedstawiamy historię jego kariery.

Gdy słyszymy o Robercie Janowskim, od razu na myśl przychodzi popularny teleturniej muzyczny “Jaka to melodia?”. Dzięki programowi Robert zyskał największy rozgłos. Stał się jego swoistą ikoną. Na wieść o odejściu Roberta z “Jaka to melodia?” wielu fanów straciło mowę. Wydawało się, że był jego nieodłączną częścią. Niezastąpionego prezentera wielokrotnie stawiano jako przykład perfekcyjnego prowadzącego, od którego można było się wiele nauczyć. Niestety, pomiędzy Robertem a stacją doszło do wielu nieporozumień i obecnie zastępuje go wokalista, Norbi. Sam Janowski, choć żałuje odejścia z programu, który był jego drugim domem, uznaje to za lekcję życia i doświadczenie, którego nikt mu nie odbierze. Chwalił się w wywiadach, że jest w trakcie pracy nad nowym formatem, o którym usłyszymy niebawem.

Robert Janowski próbował rozwijać różne talenty. Pierwotnie swoją przyszłość wiązał z muzyką. Skończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu, śpiewał i komponował. Już w czasach liceum pisał scenariusze, tworzył spektakle i kabarety. Zadebiutował na deskach amatorskich teatrów. W międzyczasie rozwijał pasję muzyczną w kilku formacjach rockowych. Zagrał w kilku filmach i serialach. W 1997 roku rozpoczął przygodę z programem “Jaka to melodia?”. W życiu towarzyskim bywało ciężko. Przetrwał dwa rozwody. Próbował się ustatkować, ale to nastąpiło dopiero w 2013 roku, po ślubie z Moniką Głodek, którą kocha ponad życie i wspólnie wychowuje córki.

Robert Janowski jest niezwykle ambitny. Próbuje swoich sił na każdym polu artystycznym. Obecnie jest powiązany głównie z muzyką i występami na żywo. Dlaczego nie widujemy go w filmach i serialach? Czy było to spowodowane za małą ilością ofert ze strony producentów filmowych? Przedstawiamy sekrety kariery Roberta Janowskiego.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona