Ukrywane fakty o Meghan Markle. Jej intymne sekrety wprawiają w osłupienie

meghan markle
Flickr.com/Genevieve (CC BY 2.0) edited
Wstecz

1 z 9

Dalej

Meghan Markle to aktorka, ale i od niedawna żona Księcia Harry’ego. Nikomu nie umykają plotki na jej temat, które od jakiegoś czasu pojawiają się we wszystkich serwisach informacyjnych. Jej przeszłość jest tajemnicza i burzliwa. Okazuje się, że miała problemy rodzinne, była w toksycznym związku i jest po rozwodzie. Przedstawiamy poufne tajemnice o księżnej Sussexu, które zwalają z nóg.

Meghan Markle ma wiele profesji. Jest aktorką, aktywistką i celebrytką, a przede wszystkim żoną księcia Harry’ego. Już od najmłodszych lat była związana ze światem show-biznesu i mogliśmy ją podziwiać m.in. w serialu "W Garniturach" czy w filmach komediowych "Szefowie Wrogowie" i "Zupełnie jak miłość". Mimo prężnie rozwijającej się kariery aktorskiej najbardziej znana jest ze swojego głośnego związku z księciem Sussexu. Para wzięła ślub 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze, a 6 miesięcy później świat obiegła informacja o tym, że para spodziewa się pierwszego dziecka.

Meghan Markle jest znana z wystąpień publicznych i komentowania spraw społecznych powszechnie budzących kontrowersje. Aktywnie działa i walczy o prawa kobiet na całym świecie. Wybrała się też do Rwandy, gdzie zaangażowała się w kampanię "Clean Water". Miała ona na celu nakreślić problem braku dostępu do świeżej wody wśród mieszkańców tego kraju. Ponadto wraz z aktorką Emmą Watson, brała udział w kampanii "HeForShe" działającej na rzecz rozwoju równości płci i walce ze stereotypami. Meghan jest również członkinią organizacji ONZ Kobiety.

W lipcu 2016 roku poznała Księcia Harrego. Początkowo trzymali swój związek w tajemnicy, aż do października, kiedy to dziennik "The Sunday" ujawnił szczegóły dotyczące ich relacji. Była to szokująca informacja przede wszystkim dlatego, że rodzina królewska nieprzychylnie patrzyła na ich miłość. Świat obiegły plotki na temat działań Meghan Markle, szczególnie jeśli chodzi o ugrupowania feministyczne. Fotoreporterzy za wszelką cenę szukali sensacji i próbowali pogrążyć przyszłą księżną, ujawniając kompromitujące fakty na jej temat. Zainteresowanie jej osobą było na tyle duże, że w 2016 roku była najczęściej wyszukiwaną aktorką w wyszukiwarce Google. Oto najbardziej wstrząsające fakty o księżnej Sussexu. 


Kliknij "Następna strona"!

Następna strona