Ojciec znanego aktora TVP został skazany na śmierć. Kulisy sprawy przyprawiają o ciarki

Autor Michał Kubacki - 17 Maja 2019

TVP to stacja, która wyprodukowała takie serialowe hity jak "Klan", "M jak Miłość" czy "Złotopolscy". Ten ostatni serial nie jest już emitowany, choć był uwielbiany przez wielu widzów. W "Złotopolskich" swoją karierę rozwijał Paweł Wawrzecki, o którego historii wielu nie zdaje sobie sprawy. Jego ojciec został skazany na śmierć. Oto makabryczne kulisy sprawy sądowej ojca Pawła Wawrzeckiego.

TVP stoi za takimi hitami jak "Klan", "M jak Miłość" czy kultowy i nieemitowany już serial "Złotopolscy", na którego planie rozwijało swoją karierę wiele sław. Wśród nich znajdziemy takie gwiazdy jak Anna Dereszowska, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski czy Paweł Wawrzecki. Ten ostatni występował w serialu od samego początku. W 1997 roku przyjął propozycję zagrania Wiesława, jednej z głównych postaci. Aktor zaczynał swoją przygodę z telewizją już w 1975 roku, po skończeniu studiów na Akademii Teatralnej. Jego pierwszym angażem była rola w dramacie kostiumowym Mazepa. W tym samym roku miał też swoją pierwszą przygodę z dubbingiem, którą kontynuował dopiero w 2003 roku. Znany jest głównie z seriali, wśród których są takie klasyki jak "Daleko od noszy", "Graczykowie", czy "Hotel 52".

TVP to stacja, która stała za wielkimi hitami. Wspólna praca na planie była doskonałą okazją do zawierania nowych znajomości. Paweł Wawrzecki, który pracował na planie "Złotopolskich", miał okazję poznać Agnieszkę Kotulankę, która grała rolę w "Klanie". Ich relacja była dla wielu sekretem, ponieważ aktorka rzekomo darzyła Pawła Wawrzeckiego uczuciem. Nie udało im się i ponoć to był powód, przez który Kotulanka wpadła w nałóg.

Paweł Wawrzecki ma za sobą niezwykle smutną przeszłość. W wieku 15 lat spotkało go coś, co nieodwracalnie zmieniło jego życie. Aktor stracił ojca w młodym wieku i praktycznie nie utrzymywał kontaktów z biologiczną matką. Był synem Pawła Wawrzeckiego, który został bezprawnie skazany na śmierć. Można było uniknąć tego, co mu się przytrafiło, lecz nikt nie zareagował w porę. Przedstawiamy makabryczne kulisy śmierci ojca Pawła Wawrzeckiego, które wprawią Was w osłupienie.

Kliknij "Następna strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News