Gwiazda serialu TVP spędziła 3 lata w Dubaju. "To wszystko było dla mnie szalenie ciężkie"

TVP - Teodorska, Plebania
Youtube.com/Ochroniarz Tracza
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

“Plebania” była jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Jedna z gwiazd tej niezapomnianej produkcji znalazła jakiś czas temu miłość w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak trzy lata spędzone w Dubaju wystarczyły, by zapragnęła z powrotem wrócić do ojczyzny. Dlaczego nie chciała zostać w tym pięknym kraju? W naszej galerii przedstawiamy intrygującą historię Małgorzaty Teodorskiej.

Małgorzata Teodorska jest znana szerszej publiczności jako Irka Tosiek z “Plebanii”, jednego z najbardziej hitowych seriali TVP. Występowała w nim przez ponad dekadę. Później jednak przyszedł okres stagnacji w jej karierze. Nie otrzymywała żadnych nowych ról. Sporym zainteresowaniem cieszyło się jednak jej życie prywatne. Pojawiły się plotki m.in. o jej rzekomym romansie z Marcinem Dubienieckim, byłym mężem Marty Kaczyńskiej.

Teodorska próbowała na nowo odnaleźć się w show-biznesie, m.in. poprzez udział w rozbieranej sesji dla “Playboya”. Wcześniej próbowała też swoich sił w popularnym programie Polsatu pt. “Jak oni śpiewają”, jednak bez większego sukcesu. Zagrała też niewielką rolę w najpopularniejszej telenoweli TVP “M jak miłość”. Cztery lata temu “Fakt” donosił, że utalentowana modelka i aktorka sprzedaje rowery w sklepie swojego partnera.

Z dala od blasku fleszy gwiazda przebojowego serialu TVP wiodła jednak życie niemniej ciekawe. Jeszcze w okresie, gdy kręcono kolejne odcinki “Plebanii”, Teodorska przyjeżdżała do Polski jedynie po to, by odegrać swoją rolę w produkcji. Mieszkała wówczas w Dubaju, gdzie znalazła miłość. Media rozpisywały się wówczas o bajkowym życiu, jakie wiedzie w egzotycznym “raju”.

-Teraz właśnie urządzam dom w Dubaju. Ze względu na to, że znajduje się na sztucznej wyspie, jest to prawdziwy raj na ziemi - przyznawała wówczas w rozmowie z “Expressem Ilustrowanym” sama Teodorska.

Po zakończeniu związku z cudzoziemcem odtwórczyni roli Irki Tosiek zdecydowała się jednak wrócić do kraju. Co wpłynęło na jej decyzję? Dlaczego nie chciała dalej żyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Co robi i jak wygląda teraz? Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy jej historię.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona