Wielka gwiazda TVP przeszła dramat. Potem jej życie całkiem się zmieniło

TVP
kadr z "Sanatorium miłości" @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

TVP transmitowała już wiele programów rozrywkowych, które cieszyły się sporą popularnością wśród Polaków. Jednym z nich jest "Rolnik szuka żony", który przed telewizorami niejednokrotnie zbierał miliony widzów. Sukces ten był zależny nie tylko od produkcji, ale również obsady. Prowadzącą była Marta Manowska, która od tamtej pory zyskała ogólnokrajową rozpoznawalność. Niestety, w związku z zawodem doświadczyła również wielkiego dramatu. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy jej poruszającą historię.

TVP, tak jak inne największe stacje, stara się przyciągać widzów poprzez m.in. nowe programy rozrywkowe. Możemy do nich zaliczyć chociażby "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości", które przed telewizory zdołały przyciągnąć miliony widzów w całej Polsce.

Sukces wyżej wymienionych programów być może nie byłby możliwy bez odpowiedniej osoby na stanowisku prowadzącej. W tym przypadku rola ta przypadła Marcie Manowskiej, która nie miała wcześniej zbyt dużego doświadczenia w występowaniu przed kamerą. Mimo to, doskonale poradziła sobie ze stojącymi przed nią zadaniami.

Program "Rolnik szuka żony", który jest transmitowany na antenie TVP od 2014 roku, przyniósł jej sławę, o jakiej wcześniej tylko marzyła. W sieci pojawiły się nawet plotki, według których miała obdarzyć uczuciem jednego z uczestników show. Jednak te doniesienia nie zostały przez nią jednoznacznie potwierdzone. Prezenterka wspominała zaledwie, że jest szczęśliwa oraz chciałaby założyć rodzinę.

Marta Manowska jest jedną z tych gwiazd, które bardzo skutecznie chronią swoją prywatność. Z tego powodu nie wiemy zbyt wiele na temat jej życia osobistego. Zdarza się, że prezenterka sama zdradza pewne informacje. Niestety, na ich podstawie trudno jest powiedzieć cokolwiek pewnego.

Pewnym jest jednak, że dziennikarka była pełna smutku po nagłej śmierci jednego z uczestników jej nowego show. W tym roku zaczęła prowadzić "Sanatorium miłości", które również cieszy się wielką popularnością. Jak się okazuje, zareagowała ona bardzo emocjonalnie podczas wywiadu w "Pytaniu na śniadanie", w którym opowiadała o zmarłym Cezarym Mocku. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat ostatnich przeżyć Marty Manowskiej.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona