TVP bije rekordy żenady! Ohydne manipulacje rozwścieczyły widzów

Ziemiec
Youtube.com/Wyborcza Gorączka
Wstecz

1 z 10

Dalej

TVP przez stronnicze materiały, które są prezentowane od dłuższego czasu, spotyka się z ogromną krytyką. Widzowie żądają usunięcia Jacka Kurskiego. Jednak politycy PiS wykluczają taką możliwość. Oto galeria, przedstawiająca kwestie związane z TVP, które budzą największe kontrowersje.

TVP po prorządowym przekazie po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza spotkała się z krytyką ze strony wielu Polaków. Jeden z wyemitowanych materiałów, jest odbierany jako mało obiektywny, a nawet uderzający w WOŚP i Jurka Owsiaka. Wywołało to oburzenie opinii publicznej. Polscy telewidzowie żądają nawet usunięcia Jacka Kurskiego w związku z tą sytuacją. Jednak politycy PiS nie widzą takiej możliwości.
Wydanie "Wiadomości" po zamachu wzbudziło wątpliwości na tyle, że Polacy postanowili wyjść na ulicę i zaprotestować. Demonstracje odbyły się pod lokalnymi siedzibami TVP w kilku dużych miastach. Doszło też do kuriozalnej sytuacji, ponieważ jeden z protestujących napisał na śniegu "TVP kłamie", a na miejsce zdarzenia przybyła i interweniowała policja. Nikt nie potrafił pojąć, dlaczego policjanci spisują mężczyznę, zwłaszcza że nie było to niszczeniem mienia, a tylko wyrażeniem własnego zdania. Nagrania ze zdarzenia szybko obiegły internet.

To nie wszystko. Okazuje się, że mnóstwo osób po materiale, który ukazał się zaraz po zamachu, złożyło ogrom skarg Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Na dziennikarzy prowadzących "Wiadomości" wylała się też potężna fala hejtu, z którą tylko nieliczni byli sobie w stanie poradzić. Głównie widzowie TVP mieli żal do Krzysztofa Ziemca.

Dyskusje wśród Polaków również wywołała relacja z pogrzebu zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska. Całą ceremonię przeprowadził jego przyjaciel, dominikanin o. Ludwik Wiśniewski. Po długiej i emocjonującej przemowie zebrani nagrodzili go owacjami na stojąco. TVP postanowiło nadać jego wypowiedziom zupełnie inny wydźwięk. Dominikanin był oburzony i postanowił skomentować manipulacje, jakie zaszły ze strony TVP. Specjalnie dla Was, razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy galerię opisującą wszystkie kontrowersje ze strony telewizji publicznej.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona