Serial puszczany na TVP jest przeklęty? Giną kolejne osoby, które wcielały się w główne role

TVP
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

TVP oferuje w swojej ramówce wiele różnorodnych seriali, filmów i programów. Jedną z produkcji jest bardzo lubiana w naszym kraju opera mydlana, której początki sięgają jeszcze lat 80. ubiegłego stulecia. W ostatnim czasie giną byli aktorzy wcielający się w główne role serialu. Niektórzy fani uważają to za prawdziwą klątwę. Przybliżamy szczegóły tragedii.

TVP oferuje wachlarz programów i seriali dostępnych za pośrednictwem kilkunastu kanałów, w tym TVP1, TVP2 HD, TVP Info, TVP Seriale, czy dziecięcego TVP ABC. Jednym z najpopularniejszych seriali jest lubiana przez wielu produkcja "Zatoka serc".

W sierpniu 2019 roku do opinii publicznej dotarła informacja o śmierci jednego z byłych aktorów serialu, który w swoim czasie wcielał się w główną rolę. Artysta zmarł mając niespełna 42 lata. Początkowo wszyscy sądzili, że aktor odszedł w domowym zaciszu, jednak kilka dni później policja poinformowała o znalezieniu ciała artysty na dnie zbiornika wodnego pod jednym z australijskich wodospadów. Tubylczy lud Aborygenów wierzy, że sam wodospad jest przeklęty, a aktor padł jego ofiarą tak samo jak wielu przed nim. Mieszkańcy są przekonani, że wokół strumieni krążą "złe duchy". Służby nie ujawniają dokładnych szczegółów dotyczących śmierci aktora, ale uspokajają społeczeństwo mówiąc, że śmierć artysty nie budzi podejrzeń o udział osób trzecich czy popełnieniu przestępstwa. Sięgający ponad stu metrów wysokości wodospad Minyon Falls jest popularną we wschodniej Australii atrakcją turystyczną i w przeszłości w jego okolicy miało miejsce wiele poważnych i śmiertelnych wypadków. 

Wspomniany aktor nie jest jedynym artystą występującym niegdyś w serialu na antenie TVP, którego spotkała przedwczesna śmierć. Wielu z lubianych aktorów i aktorek również pożegnało się z życiem w młodym wieku. Wśród zagorzałych fanów serialu panuje przekonanie o podłej klątwie ciążącej na produkcji. Ma ona rzekomo powodować śmierci kochanych przez publikę artystów.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej o zmarłych aktorach.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona